Про внесення змін в раніше прийняті рішення сільської ради

Автор: Виктория от 5-09-2014, Прочитали: 1344

ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

 

Про внесення змін в раніше

прийняті рішення сільської

ради

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. ст. 12  Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В  Р І Ш И Л А :

         1. Внести зміни в раніше прийняті рішення сільської ради:

- внести зміни в рішення одинадцятої сесії п’ятого скликання № 182 від 14.02.2007 року «Про надання дозволу на збір матеріалів погодження,  щодо  виділення земельних ділянок у власність громадянам в слідуючій редакції «Надати дозвіл  на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт по вулиці Шкільній гр. Басанговій Марині Валеріївні»;

- в рішення 42 сесії  четвертого скликання № 705 від 28.11.2005 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по відводу земельної ділянки у власність» в слідуючій редакції «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування індивідуального гаражу орієнтованою площею0,01 га в с. Залізний Порт по вулиці Морська гр. Єрьоміній Тетяні Іванівні».

- в рішення 38 сесії шостого скликання № 504 від 09.12.2013 року  «Про внесення змін в раніше прийняті рішення сільської ради» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,084 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ділянка № 61 в с. Залізний Порт по вулиці 1 Травня Казаковій Анастасії Юріївні».

- в рішення 20 сесії ХХІV скликання № 288 від 16.01.2004 року в слідуючій редакції «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтованою площею 0,06 га в с. Залізний Порт провулок Маячний Боднар Ользі Анатоліївні».

-  в рішення 11 сесії п’ятого скликання № 182 від 14.02.2007 року  «Про надання дозволу на збір матеріалів погодження, щодо виділення земельних ділянок у власність громадянам» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу орієнтованою площею 0,01 га в с. Залізний Порт вулиця Морська гр. Єрьоміній Марії Василівні».

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію.

 

 

 

В.о. повноважень сільського голови                                            О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради