Про надання дозволу на виготов- лення проектів землеустрою по відводу у власність земельних ділянок громадянам

Автор: Виктория от 5-09-2014, Прочитали: 941

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про надання дозволу на виготов-

лення проектів землеустрою по

відводу у власність земельних

ділянок громадянам

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою по відводу у власність земельних ділянок громадянам: - Чабановій Олександрі Парфентіївні на земельні ділянки орієнтованою площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд та площею 0,15 га для ведення ОСГ по вулиці Леніна, 54 в с. Новофедорівка Голопристанського району.

- Репетій Наталії Іванівні на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га для індивідуального гаражного будівництва по вулиці Шкільній в с. Залізний Порт Голопристанського району.

- Нікітченко Вікторії Петрівні на земельну ділянку орієнтованою площею 0,02 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Богдана Хмельницького в с. Залізний Порт Голопристанського району.

- Сафошиній Вікторії Вікторівні на земельну ділянку орієнтованою площею 0,04 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Миру, 21-б в с. Залізний Порт.

- Тригуб Альоні Петрівні орієнтованою площею 0,06 га по вулиці Песпективна в с. Новофедорівка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

2. Громадянам виготовлені проекти землеустрою подати на затвердження до сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію.

В.о. повноважень сільського голови                                            О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради