Про затвердження документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам

Автор: Виктория от 2-06-2014, Прочитали: 663

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження документації  із

землеустрою та надання земельних

ділянок у власність громадянам

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         І. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати у власність земельну ділянку площею 0,1159 га гр. Знахаренко Олексію Антоновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Садова.

         ІІ. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати у власність земельну ділянку площею 0,01 га  гр. для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вулиця Морська гр. Гаврилюку Олександру Павловичу.

         ІІІ. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати у власність земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Шкільна, 47-В гр. Шапар Валентині Іванівні.

ІV. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.о. повноважень сільського голови                                      О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради