Про внесення змін в раніше прийняті рішення сільської ради

Автор: Виктория от 2-06-2014, Прочитали: 847

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про внесення змін в раніше

прийняті рішення сільської

ради

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Внести зміни в раніше прийняті рішення сільської ради:

- в рішення 41 сесії ІV скликання від 23.09.2005 року № 670 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по відводу земельної ділянки в оренду» в слідуючій редакції : «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок оренду»: п.1.3 «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки в оренду Моторному Дмитру Костянтиновичу орієнтованою площею 0,0250 га під розміщення паркової зони в с. Залізний Порт в районі б/в «Тройка».

- в рішення 41 сесії ІV скликання від 23.09.2005 року № 670 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельних ділянок в оренду» в слідуючій редакції: «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду»: п.1 «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки в оренду Костіковій Ользі Дмитрівні орієнтованою площею 0,0150 га під розміщення паркової зони в с. Залізний Порт в районі б/в «Тройка».

- в рішення 41 сесії ІV скликання від 23.09.2005 року № 670 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельних ділянок в оренду» в слідуючій редакції: «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду»: п.1.2 «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки в оренду Циковій Тамарі Дмитрівні орієнтованою площею 0,0150 га під розміщення паркової зони в с. Залізний Порт в районі б/в «Тройка».

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.о. повноважень сільського голови                                               О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради