Про затвердження документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам

Автор: Виктория от 15-05-2014, Прочитали: 538

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження документації  із

землеустрою та надання земельних

ділянок у власність громадянам

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         І. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати у власність земельну ділянку площею 0,01 га гр. Джуринському Олександру Геннадійовичу для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

         ІІ. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати у власність земельну ділянку площею 0,15 га  гр. Хоменко Валентині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Миру.

         ІІІ. 1. Внести зміни в рішення № 205 від 08.12.2011 року та в проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність по зміні співвласника в зв’язку з дарінням майна з Христусь Ольги Олександрівни на Підгорного Віктора Михайловича і Войченко Ірину Володимирівну.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність та передати у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,0598 га гр. Удалову Володимиру Володимировичу, Артєму Олексію Володимировичу, Крівцову Анатолію Юхимовичу, Підгорному Віктору Михайловичу, Войченко Ірині Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Морська.

ІV. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.о. повноважень сільського голови                                      О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради