Про внесення змін в раніше прийняті рішення сільської ради

Автор: Виктория от 15-05-2014, Прочитали: 1144

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про внесення змін в раніше

прийняті рішення сільської

ради

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Внести зміни в раніше прийняті рішення сільської ради.

- в рішення 26 сесії п’ятого скликання № 530 від 17.03.2008 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по передачі у власність земельних ділянок громадянам» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Миру, 24 Руденок Віктору Капітоновичу».

- в рішення 27 сесії ХХІV скликання № 408 від 30.07.2004 року «про надання дозволу на виготовлення технічної документації по відводу земельних ділянок у власність» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,01 га для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вул. Садова Кучерак Галині Кузьмівні».

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.о. повноважень сільського голови                                               О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради