Про внесення змін в раніше прийняті рішення сільської ради

Автор: Виктория от 21-02-2014, Прочитали: 783

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Про внесення змін в раніше

прийняті рішення сільської

ради

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Внести зміни в раніше прийняті рішення сільської ради.

- в рішення 22 сесії шостого скликання від 27.03.2012 оку № 268 «Про надання дозволу громадянам на розробку технічної документації із землеустрою зі складання Державних актів на право власності на земельні ділянки в слідуючій редакції Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,12 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Садова гр. Знахаренко Олексію Антоновичу».

- в рішення 35 сесії шостого скликання від 04.09.2013 року № 475 «Про внесення змін в раніше прийняті рішення сільської ради» в слідуючій редакції «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність гр.. Канж Рабі Ріаду орієнтованою площею 0,125 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Шкільна».

- в рішення 41 сесії шостого скликання від 23.09.2005 року № 668 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по відводу земельних ділянок у власність громадянам» в слідуючій редакції «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,15 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Миру гр.. Репі Антоніні Михайлівні.

- в рішення сесії 34 сесії шостого скликання від 06.07.2013 № 462 «Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Суровцевій О.І.» в слідуючій редакції пункт 5 «Уповноважити в.о. повноважень сільського голови Лахтадир О.В. на підписання договору оренди».

- в рішення сесії № -- від 09.12.2013 року «Про поновлення терміну дії договорів оренди земельних ділянок» в слідуючій редакції «Поновити термін дії договорів оренди ФОП Присяжному Анатолію  Володимировичу терміном на 3 (три) роки.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

В.о. повноважень

сільського голови                                                       О.В.Лахтадир

<!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради