Розпорядження сільського голови

Автор: Секретар от 12-10-2020, Прочитали: 51

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

від 08 жовтня 2020 року                                         № 20

с. Новофедорівка

 

Про заборону проведення

будь-яких масових заходів

в тому числі проведення

передвиборної агітації в

дошкільних та освітніх 

навчальних закладах на

території Новофедорівської

сільської ради

 

У зв’язку із продовженням на території України карантину, з метою попередження, запобігання та недопущення серед учасників освітнього процесу спалаху гострої респіраторної інфекції, спричиненої короновірусом COVID -19, відповідно до статті 29 Закону України  "Про захист населення від інфекційних хвороб",  постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2020 року № 712 "Зміни, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2020 р. № 331 і від 22 липня 2020 р. № 641", Протокол № 38 засідання місцевої комісії з питань  техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Голопристанської районної державної адміністрації  від 31 серпня 2020 року, Протокол № 34 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01 жовтня 2020 року, керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":       

1. Заборонити в приміщеннях та на їх територіях, земельних ділянках дошкільних та освітніх навчальних закладах: Залізнопортівському закладі загальної середньої освіти, Новофедорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, закладі дошкільної освіти (ясла-садок) "Теремок" проводити будь-які  масові заходи в тому числі і проведення передвиборної  агітації на весь час карантину.

         2. Керівникам дошкільних та освітніх навчальних закладів: Кучеренко З.С., Козаченку А.О., Ліоновій А.А. неухильно виконувати дане розпорядження.

        2. Секретарю сільської ради Грабован Т.М. дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб-сайті Новофедорівської сільської ради. 

3. Мобільній групі при сільській раді продовжити проводити роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання вимог карантину та необхідності забезпечення санітарно – епідемічних норм та обмежень, визначених законодавством, щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID – 19.                                                                                                                                                 

      4. Контроль за  виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                                  О.В. Лахтадир  

Категорія: Розпорядження сільського голови