Розпорядження сільського голови

Автор: Секретар от 27-07-2020, Прочитали: 26

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

від 27 липня 2020 року                                       № 16

с. Новофедорівка

Про продовження терміну закриття 

на час карантину торгівельних рядів 

біля магазину "Одна тисяча дрібниць"

 в селі Залізний Порт

 

У зв’язку із продовженням на території України карантину, в рамках запобігання розповсюдження на території країни коронавірусаCOVID-19, відповідно до статті 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб",  постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 " Про встановлення карантину  та запровадження  посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування                       в Україні"

1. Продовжити термін закриття торгівельних  рядів біля магазину "Одна тисяча дрібниць" в селі Залізний Порт на час карантину до 31 серпня 2020 року.

        2. Секретарю сільської ради Грабован Т.М. дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради та розмістити на стендах, дошках оголошень на території Новофедорівської сільської ради. 

       3. Мобільній групі при сільській раді продовжити проводити роз’ясню-вальну роботу з населенням щодо дотримання вимог карантину та необхідності забезпечення санітарно – епідемічних норм та обмежень, визначених законодавством, щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID – 19.                                                                                                                                                 

      4. Контроль за  виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                                     О.В. Лахтадир       

Категорія: Розпорядження сільського голови