Розпорядження сільського голови

Автор: Секретар от 26-05-2020, Прочитали: 88

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

від 22 травня 2020 року                        № 11

с. Новофедорівка


Про продовження терміну закриття 

на час карантину торгівельних рядів

біля магазину "Одна тисяча дрібниць" 

в селі Залізний Порт

 

У зв’язку із продовженням на території України карантину, в рамках запобігання розповсюдження на території країни коронавіруса COVID-19, відповідно до статті 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб",  постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів", з метою запобігання поширенню на території Новофедорівської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись статтею 42 Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні"

1. Продовжити термін закриття торгівельних  рядів біля магазину "Одна тисяча дрібниць" в селі Залізний Порт на час карантину до 22 червня 2020 року.

        2. Секретарю сільської ради Грабован Т.М. дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради та розмістити на стендах, дошках оголошень на території Новофедорівської сільської ради. 

       3. Мобільній групі при сільській раді продовжити проводити роз’ясню-вальну роботу з населенням щодо дотримання вимог карантину та необхідності забезпечення санітарно – епідемічних норм та обмежень, визначених законодавством, щодо протидії поширення коронавірусної хворобиCOVID – 19.                                                                                                                                                 

      4. Контроль за  виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                      О.В. Лахтадир       

Категорія: Розпорядження сільського голови