Розпорядження сільського голови

Автор: Секретар от 20-03-2020, Прочитали: 258

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 19 березня 2020 року                          №  7

с. Новофедорівка

 

Про закриття на час карантину 

торгівельних рядів біля магазину

"Одна тисяча дрібниць" в селі  

Залізний Порт та ринків усіх

типів та форм власності на

території Новофедорівської

сільської ради

 

Відповідно до статті 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб",  постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 Зміни що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211  "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 ", з метою запобігання поширенню на території Новофедорівської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, листа Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації від 19 березня 2019 року № 01-03/38                   "Про виконання постанові КМУ", керуючись статтею 42 Закону України    "Про місцеве самоврядування в Україні",

1. ЗАКРИТИ НА ЧАС КАРАНТИНУ ДО 3 КВІТНЯ 2020 РОКУ:           торгівельні ряди біля магазину "Одна тисяча дрібниць"                                                                                   в селі Залізний Порт та ринки усіх типів та форм власності на території Новофедорівської сільської ради.

        2. Секретарю сільської ради Грабован Т.М. дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради, розмістити на стендах, дошках оголошень на території  Новофедорівської сільської ради. 

        3. Контроль за  організацію та виконання даного розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                             О.В. Лахтадир        

Категорія: Розпорядження сільського голови