Розпорядження сільського голови

Автор: Секретар от 26-03-2019, Прочитали: 339

 

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

 

від 20 березня 2019 року                                           4

с.Новофедорівка

 

Про забезпечення належного

санітарного стану на території

Новофедорівської

сільської ради в 2019 році

 

З метою належної підготовки на території сільської ради до літньо-оздоровчого періоду 2019 року, впорядкування та благоустрою населених пунктів, поліпшення санітарного стану на підпорядкованій території, на виконання рішення сесії №561 від 09.07.2014 ««Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального №310 від 27.11.2017 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту», керуючись ст. ст. 42,73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Директору КПП «Світанок» Білому Ю.В.  постійно на протязі року забезпечувати належний санітарний стан на території Новофедорівської сільської ради.

      1.1 В термін до 10 квітня 2019 року:

-забезпечити завезення  піску на кладовища с. Залізний Порт та  с. Новофедорівка;

      1.2 В термін до 22 квітня 2019 року:

-провести із залученням громадян прибирання кладовища (фарбування пам’ятників, обелісків, поточного ремонту паркану в с. Залізний Порт та с. Новофедорівка);

- забезпечити вивезення сміття з  кладовищ с. Залізний Порт та  с. Новофедорівка;       

      1.3 В термін до 15 травня 2019 року:

-провести із залученням користувачів пляжів прибирання пляжної зони та набережної в с. Залізний Порт;

-ліквідувати всі стихійні сміттєзвалища на території сільської ради;

-провести роботу щодо благоустрою вул. Шкільної та  місць загального користування с. Залізний Порт (прибирання тротуарної частини, фарбування бордюрів та інших необхідних робіт);

1.5 В термін до 01 червня 2019 року вжити дієвих заходів щодо:

- заключення договорів з населенням сільської ради на вивіз та утилізацію сміття та надати інформацію про їх кількість станом на визначену дату (залучати до даної роботи  інспектора з охорони правопорядку, членів виконавчого комітету та депутатів сільської ради);

- заключення договорів на водовідведення  з населенням сільської ради та надати інформацію про їх  кількість станом на визначену дату (залучати до даної роботи членів виконавчого комітету та депутатів сільської ради).

      2. Директору ТОВ «Варяг-2012» Урсалу Д.В постійно на протязі року підтримувати орендовану пляжну зону в належному санітарному стані та 15 травня 2019 року особисто прибути до сільської ради для огляду орендованої Вами території в частині виконання п.32  договору оренди земельної ділянки.

3.Інспектору по охороні  правопорядку Шашко О.М. сумісно з адміністративною комісією сільської ради, спеціалісту ІІ категорії з земельних питань Нижнику В.А. сумісно з депутатами сільської ради, членами виконавчого комітету, постійно проводити роботу з населенням сільської ради, землекористувачами, фізичними особами підприємцями, які є власниками торгових об’єктів, в тому рахунку суб’єктами господарювання які розташовані на території ради та відповідно мають об’єкти нерухомості (бази відпочинку, пансіонати,  підприємства, організації та інші суб’єкти господарювання) щодо необхідності забезпечення належного санітарного стану та благоустрою приватних територій (орендованих) та відповідно прилеглих до них територій від засміченості та  контролювати  виникнення стихійних сміттєзвалищ на території сільської ради.

4.Керівникам підпорядкованих установ сільської ради, а саме: в.о. завідуючої ДНЗ  ясла-садку «Теремок» Ліоновій А.А. та директору СБК с. Новофедорівка Гулому І.В. постійно забезпечувати належний санітарний стан територій очолюваних Вами закладів  та  щочетверга проводити прибирання прилеглих територій до них.

5.Директору КПП «Світанок» Білому Ю.В.  щопонеділка на апаратній нараді доповідати про виконання заходів п.1-5 зазначеного розпорядження.

6.Вважати таким, що розпорядження сільського голови №5 від 29.03.2018 року «Про забезпечення на   належного санітарного стану території Новофедорівської сільської ради в  2018 році»  виконаним та знятим з контролю.

7.Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

 

 

 

Сільський голова                                        О.В.Лахтадир        

                                        

 

  

З розпорядженням  №4 від 20 березня  2019 року «Про забезпечення

належного санітарного стану на території Новофедорівської сільської ради в

2019 році»   

 

Ознайомлені 20 березня  2019 року :

 

___________  Ю.В.Білий

___________О.М.Шашко

____________І.В.Гулий

____________А.А.Ліонова

___________ Д.В.Урсал

____________В.А.Нижник

Категорія: Розпорядження сільського голови