Про заходи щодо підготовки та відзначення на території сільської ради Дня вшанування учасників бойових дій

Автор: Виктория от 20-02-2012, Прочитали: 2130

<!--[if !mso]> v\:* {behavior:url(#default#VML);} o\:* {behavior:url(#default#VML);} w\:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);} Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}


УКРАЇНА

 

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

від 15.02.2012 року             № 12

с. Новофедорівка

 

 

 

Про  заходи щодо підготовки та

відзначення на території сільської

ради Дня вшанування учасників

бойових дій на території інших

держав і 23-ї річниці виведення

військ колишнього СРСР з

Республіки Афганістан

 

         З метою підготовки та відзначення на території сільської ради Дня вшанування учасників бойових дій та 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, на виконання заходів  голови районної державної адміністрації від 10.02.2011 року № 9/1,  керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

1. Затвердити заходи щодо підготовки та проведення на території сільської ради Дня вшанування учасників бойових дій і 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (додаються).

2. Інспектору ВОС Малюченко Т.А. забезпечити  реалізацію встановлених завдань про що інформувати сільського голову  до 16 лютого 2012 року.

3. Вважати виконаним та зняти з контролю розпорядження сільського голови від 11 лютого 2011 року № 14 «Про заходи щодо підготовки та відзначення на території сільської ради Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

3.  Контроль за виконанням даного  розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова сільської ради                                                                   С.В.Руденко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням сільського голови

  від 15.02.2012

 

 

З А Х О Д И

щодо заходи щодо підготовки та відзначення на території сільської ради Дня вшанування учасників бойових дій на території інших  держав і 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

 

 

 

1. Організувати проведення робіт з упорядкування могил, обелісків, пам’ятників, меморіальних дошок, місць поховань загиблих у Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах.

 

До 15 лютого 2012 року

Інспектор ВОС Малюченко Т.А.

 

2. В школах ЗОШ с. Залізний Порт та с. Новофедорівка провести тематичні уроки пам’ятні зустрічі присвячені 23-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

 

Директори шкіл

лютий 2012 року

 

3. Провести виставку дитячого малюнку на афганську тему.

 

Зав. бібліотекою Літвінова Р.В.

Лютий 2012 року

 

4. Забезпечити покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганціям та учасникам бойових дій.

 

До 15 лютого 2012 року

Інспектор ВОС Малюченко Т.А.

 

5.  Створити в бібліотечному закладі виставку фотографій, творів літератури про подвиги воїнів-інтернаціоналістів Херсонщини та Голопристанщини з нагоди 23-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістану.

 

Зав.бібліотекою Літвінова Р.В.

Лютий 2012 року

Категорія: Розпорядження сільського голови