розпорядження № 18 від 05.05.2016 року

Автор: Виктория от 10-05-2016, Прочитали: 1207

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

від  05 травня  2016 року                             18                                                                                     

с. Новофедорівка

 

Про заходи з підготовки і відзначення

на території сільської ради у 2016 році

Дня пам’яті та примирення і Дня пере-

моги над нацизмом у Другій світовій

війні

 

Відповідно до Указу Президента України від 08 квітня 2016 року № 130/2016 « Про відзначення у 2016 році Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» , з метою організації виконання на території сільської ради плану заходів першого заступника голови Голопристанської районної державної адміністрації від 05 травня  2016 року № 29/2 «Про заходи із відзначення в районі у 2016 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», керуючись статтею 42  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні»":

           1. Затвердити план заходів з підготовки і відзначення на території сільської ради у 2016 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що додається.

           2. Відповідальним забезпечити неухильне виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

           3. Діловоду сільської ради Міщенко В.В. оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті сільської ради та на дошках об’яв в приміщеннях сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Сільський голова                О.В.Лахтадир

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження

сільського голови

05 травня 2016  № 18

 

 

П Л А Н   З А Х О Д І В

 

з підготовки і відзначення на території Новофедорівської сільської ради у 2016 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

1. Забезпечити підготовку та проведення за участю ветеранів війни, депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету, учнівської молоді, громадських об’єднань та сільської громади урочистостей, присвячених пам’ятним датам, а саме:

 

- 08 травня - заходів, присвячених  Дню пам’яті та примирення

- 09 травня – заходів, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війнні.

 

Заступник сільського голови з питань виконавчих органів ради

Цинчик Я.В.

 

2. Організувати відвідування ветеранів, інвалідів ВВв та прирівняних до них, учасників бойових дій, вдів ВВв та надати матеріальну допомогу, згідно сільської програми «Поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших незахищених верств населення територіальної програми» з врученням квітів.

 

В.о. головного бухгалтера Невядомська А.А.

Інспектор по роботі з населенням Каращук Н.В.

Травень 2016 року

 

3. Забезпечити проведення в сільському будинку культури тематичних культурних заходів, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни.

 

Зав. СБК Гулий І.В.бібліотекар Літвінова Р.В.

9 травня 2016 року

 

4. Провести в ЗОШ с. Залізний Порт та с. Новофедорівка уроки пам’яті, бесіди, лекції, присвячені визволенню України від фашистських загарбників та славетним сторінкам історії Великої Перемоги.

 

Директори ЗОШ

Травень 2016 року

 

 

5. Провести із залученням учнівської молоді впорядкування військових поховань, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків полеглим у Другій світовій війні.

 

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих питань ради

Цинчик Я.В.

До 07 травня 2016 року

 

6. Звернутись до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

 

 

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих питань ради

Цинчик Я.В.

До 07 травня 2016 року

 

 

Діловод                              В.В.Міщенко

 

 

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 <!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

Категорія: Розпорядження сільського голови