інструкція щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

Автор: Виктория от 16-03-2016, Прочитали: 1298

<!-- [if gte mso 9]>

 

       ЗАТВЕРДЖЕНО

          розпорядженнясільського голови                    

    Новофедорівської сільської ради

                                                                        від 11 березня 2016 року №7

                                                                                                     

 

 

ІНСТРУКЦІЯ

щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

 

             1. Запит на інформацію – це прохання особи (фізичної, юридичної) до Новофедорівської сільської ради надати публічну інформацію, що знаходиться у її володінні.

2. Запитувачі інформації мають право звернутися із запитом на інформацію в усній або письмовій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

3. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

4. Запит на інформацію подається на ім'я сільського голови в довільній формі або шляхом заповнення встановленої  форми .

5. В запиті на інформацію повинно обов’язково бути зазначено:

5.1. Прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи (у разі колективного запиту – певної особи, якій надано право звертатися та отримувати інформацію) або повне найменування юридичної особи.

5.2. Поштова адреса або адреса електронної пошти фізичної або юридичної особи.

5.3.Номер зв’язку, якщо такий є.

5.4. Загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документу, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

5.5.Спосіб отримання відповіді: поштою (вказати поштову адресу), факсом (вказати номер факсу), електронною поштою (вказати адресу електронної пошти).

5.6. Підпис і дата, якщо запит подається письмово.

6. У разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості, тощо) запитувач не може надати поштовий запит самостійно, його оформляє на встановленій формі відповідальна особа, в обов'язки якого входить забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації (далі – відповідальна особа), при цьому даний спеціаліст обов'язково зазначає в запиті своє прізвище, ім'я та по батькові, контактний телефон і надає запитувачу копію запиту.

7. Запити на інформацію надаються в робочі дні з понеділка по четвер з 0800годин до 1700 годин, у п’ятницю – з 0800 годин до 1600годин, перерва – з 1200 годин до 1300 годин:

7.1. За поштовою адресою: Новофедорівськасільська рада

                                                       вул. Леніна, 22

                                                       с.Новофедорівка

                                                       Голопристнський район

                                                       Херсонська область

                                                       75600

           7.2. За  факсом за номером: (05539) 3-55-09

           7.3. На електрону адресу: silrada@zhelezny-port.kherson.ua

7.4. По телефону за номером: (05539) 3-55-09

7.5. Особисто в кабінеті № 1 приміщеннясільської ради с. Залізний Порт .

8. Відповідальна особа перевіряє оформлення запиту відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" та реєструє його в журналі обліку запитів на інформацію, про що робить відповідну відмітку у запиті.

9. Новофедорівська сільська рада зобов’язана надати відповідь на запит на інформацію запитувачу не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

10. Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

11. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації  або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних,  виконавець з може  продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Запитувач повідомляється про продовження строку в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Відповідь про те, що інформація може бути одержана запитувачем із  загально доступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

12. Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк, згідно  рішення сесії сільської ради від 08.12.2011 року № 193 «Про норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Новофедорівській сільській раді», відповідно до Положення  Постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року за № 740.

13. Оскарження рішень, дій чи бездіяльність сільської ради, її виконавчого апарату, посадових осіб до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Діловод сільської ради                                      В.В.Міщенко

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE <!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Категорія: Розпорядження сільського голови