розпорядження № 34 від 20.11.2015

Автор: Виктория от 26-11-2015, Прочитали: 969

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 


від 20.11.2015 року                                                                                      34

с. Новофедорівка


Про порядок перебування дітей

у закладах, у яких провадиться

діяльність у сфері торгівлі, розваг,

або закладах громадського харчу-

вання у вечірній та нічний час на

території Новофедорівської

сільської ради

           З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та охорону дитинства, стабілізації криміногенної ситуації в підлітковому середовищі, попередження, профілактики правопорушень, злочинів, скоєних підлітками та стосовно них, керуючись ст. 20' Закону України «Про охорону дитинства», ст. 180'  Кодексу України про адміністративні правопорушення  та ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

      1.Інспектору по охороні правопорядку Шашко О.М. сумісно з депутатами сільської ради, членами виконавчого комітету, інспекторами поліції та прикордонної  служби (за згодою) вживати заходи, щодо недопущення  перебування дітей віком  до 16  років  у вечірній та нічний час                    з 21 години до 6 години (з 22 години до 6 години під час канікул)                    на вулицях, у громадських місцях, у  закладах,  у  яких провадиться діяльність у сфері   розваг (закладах, що організовують лотереї та розважальні ігри: більярд, кегельбан, боулінг, настільні ігри, дитячі відеотеки, дитячі відеоігри, комп’ютерних, ігрових клубах, дискотеках тощо, закладах що провадять театральну та концертну діяльність, парках відпочинку, цирках, танцювальних майданчиках тощо) або  закладах громадського  харчування  (ресторанах, кафе, барах, літніх майданчиках, буфетах, їдальнях, пунктах швидкого приготування їжі та самообслуговування тощо) без супроводу одного  з батьків  чи  іншого  законного представника  дитини або  особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

 

      2.Інспектору  по охороні  правопорядку Шашко О.М. провести профілактичну бесіду з   власниками закладів, у яких провадиться діяльність у сфері торгівлі, розваг, або закладів громадського харчування та території Новофедорівської сільської ради про обовязкову наявність інформаційних табличок про заборону перебування дітей  віком до  16  років у вечірній та нічний час  з 21 години до 6 години (з 22 години до 6 години під час канікул)        та  про заборону продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років у цих закладах.

 

      3.Зобов’язати власників закладів, у яких провадиться діяльність у сфері торгівлі, розваг, або закладів громадського харчування та уповноваженим ними особам на території Новофедорівської сільської ради вживати заходів щодо недопущення у такі заклади дітей віком  до  16  років у вечірній та нічний час  з 21 години до 6 години (з 22 години до 6 години під час канікул)  без супроводження одного  з батьків  чи  іншого  законного представника  дитини або  особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

    Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері торгівлі, розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право у вечірній та нічний час  з 21 години до 6 години (з 22 години до 6 години під час канікул) вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

 

      4.Інспектору по охороні правопорядку Шашко О.М. ознайомити адміністрацію загальноосвітніх закладів, сільського будинку культури, учнів школи та їх батьків з даним розпорядженням та відповідальністю за порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері торгівлі, розваг, або закладах громадського харчування у вечірній та нічний час.

 

      5.Визнати таким, що розпорядження голови сільської ради від 07.03.2014 року за № 9 "Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях на території Новофедорівської сільської ради у вечірній та нічний час" виконаним та зняти з контролю.

 

    6. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           О.В. Лахтадир

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Розпорядження сільського голови