розпорядження № 33 від 20.11.2015

Автор: Виктория от 23-11-2015, Прочитали: 1100

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

ГОЛОВИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

 

від 20 листопада 2015 року                                                                   № 33

с. Новофедорівка        

 

Про план заходів з увічнення пам’яті

захисників України на період до 2020

року на території Новофедорівської

сільської ради

 

         З метою організації виконання на території сільської ради розпорядження першого заступника голови районної державної адміністрації від 12 листопада 2015 року № 496 «Про план районних заходів з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року»,  керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

1.Затвердити план заходів з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року на території Новофедорівської сільської ради, що додається.

2.Відповідальним за реалізацію плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, інформувати  сільського голову О.В.Лахтадир до 20 червня та 20 грудня щороку.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.     

 

 

 

Сільський голова                                                            О.В.Лахтадир     

 

 

 

 

            

 

 

 

 

 

Затверджено

розпорядження сільського голови

№ 33  від 20 листопада 2015 року

 

 

П Л А Н   З А Х О Д І В

з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року на території Новофедорівської сільської ради

 

1. Створити базу даних щодо поховань загиблих (померлих) осіб, які брали участь у захисті України під час проведення антитерористичної операції.

 

Інспектор ВОС Малюченко Т.А.

Постійно.

 

2. Організувати патронат навчальних закладів, військових частин, закладів культури над місцями поховань (могилами) захисників України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції.

 

 Інспектор ВОС Малюченко Т.А., інспектор по охороні правопорядку           

 Шашко О.М.

 Постійно

 

3. Забезпечити упорядкування та утримання в належному стані меморіальних комплексів, пам’ятників і меморіальних дощок на честь захисників України, а також місць поховання загиблих (померлих) осіб, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції.

 

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Постійно.

 

4. Забезпечити проведення тематичних виставок творів мистецтв, документів, фотографій і плакатів, присвячених пам’яті воїнів, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції.

 

Директор СБК Ковальчук Ю.П.

Щороку 20 грудня та 20 червня.

 

5. Забезпечити проведення в навчальних закладах, військових частинах, закладах культури тематичних уроків, бесід, присвячених героїзму захисників України.

 

Бібліотекар Літвінова Р.В.

Постійно.

 

 

6. Запобігати торгівлі державними нагородами України, бойовими нагородами та іншими відзнаками часів Другої світової війни.

 

Інспектор по охороні правопорядку Шашко О.М.

Постійно

 

7. Організувати широке висвітлення місцевими засобами масової інформації прикладів героїзму воїнів, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції..

 

Секретар сільської ради Грабован Т.М.

Постійно

 

 

 

 

 

Діловод                                                            В.В.Міщенко

 

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Розпорядження сільського голови