розпорядження № 23 від 08.07.2015

Автор: Виктория от 14-07-2015, Прочитали: 1302

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

від  08 липня 2015 року                                   №23                                                                                 

с. Новофедорівка

 

Про проведенняна території

Новофедорівської сільської ради

шостої черги часткової мобілізації

 

З метою належної підготовки до проведення на території сільської ради  мобілізації людських і транспортних ресурсів, відповідно до статті 17 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", статті 14 Закону України "Про оборону України", постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року № 1921 "Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок, на виконання Указу Президента України  від 14 січня 2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію», розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 липня 2015 року № 287 «Про проведення в районі шостої черги часткової мобілізації», керуючись статтею 42, 73  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

І. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Камінському В.В. сумісно з  інспектором військово облікового столу Малюченко Т. А. організувати забезпечення виконання заходів щодо:

1.1 Призову, в межах наданих повноважень, військовозобов’язаний відповідно завдань по мобілізації згідно додатка 1  до розпорядження голови  Голопристанської РДА  №287 від 01.07.2015 (додається).

1.2 Надати до 09 липня 2015 року на адресу Голопристанської районної державної адміністрації та до Голопристанського районного військового комісаріату звіти про стан роботи з мобілізаційної підготовки та мобілізації органів місцевого самоврядування та інформації необхідної для планування та здійснення мобілізаційних заходів та пропозиції щодо її покращення.

1.3 Забезпечити виконання вимог статей 6,18,22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» зокрема щодо:

1.3.1. Своєчасного оповіщення  осіб що підлягають мобілізації.

1.3.2. Своєчасної доставки техніки на збірні пункти та у військові частини згідно з мобілізаційним завданнями.

1.3.3. В термін до 15 липня 2015 року надати уточнені списки техніки, яка обліковується за підприємствами які розташовані на території сільської ради за формою що додається.

1.4.За поданням військового комісара, перевірити стан дільниць оповіщення військовозобов’язаних та постачальників техніки, пунктів збору на території сільської  ради.

1.5.Забезпечити готовність до роботи пунктів збору сільських рад протягом 14 годин з  моменту отримання сигналу (за окремим розпорядженням).

1.6. Довести вимоги даного розпорядження до керівників підприємств та організацій всіх форм власності, які знаходяться на підвідомчій території.

           ІІ. Проводити широку роз’яснювальну роботу серед населення щодо популяризації добровольців та героїв антитерористичної операції.

ІІІ. Дане розпорядження діловоду сільської ради Міщенко В.В. оприлюднити на офіційному веб-сайті та на дошках об’яв, згідно чинного законодавства.

ІV.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

В.О. Повноважень 

Сільського голови                                                                   О.В.Лахтадир

 

 

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Розпорядження сільського голови