розпорядження № 19 від 16.06.2015

Автор: Виктория от 22-06-2015, Прочитали: 968

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 ГОЛОВИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

 

від 16.06.2015 року                                                        19

с. Новофедорівка        

 

Прозаходи щодо охорони

врожаю зернових та грубих

кормів від пожеж у 2015 році

 

 

         З метою забезпечення пожежної безпеки та недопущення пожеж врожаю і сільськогосподарської техніки під час збирання зернових культур, заготівлі грубих кормів, а також у місцях їх зберігання і переробки в 2015 році, на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.06.2015 року № 231  «Про заходи щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж в районі у 2015 році», відповідно  до статті 4 Закону України «Про пожежну безпеку», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Затвердити заходи щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж на території Новофедорівської сільської ради у 2015 році, що  додаються.

2. Спеціалісту ІІ категорії з земельних питань Пирогову В.Г. забезпечити  реалізацію встановлених заходів  про що інформувати щомісячно сільського голову.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження сільського голови  № 45 від 08.07.2013 року «Про заходи щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж у 2013 році».

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

В.о. Сільського голови                                   О.В.Лахтадир

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження сільського голови

 № 19 від 16.06.2015

 

 

 

З А Х О Д И

 

щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж на території Новофедорівської сільської ради у 2015 році

 

 

1. Провести семінар-нараду з керівниками сільгосппідприємств, фермерами, орендарями з питання вивчення Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19 жовтня 2004 року № 126, у період збирання врожаю.

 

Виконавчий комітет, спец. ІІ кат. з земельних питань

Червень 2015 року

 

2. Організувати вивчення з учнями шкіл правил пожежної безпеки при збиранні врожаю та провести бесід з учнями та батьками з питань попередження пожеж.

 

Виконавчий комітет, директори шкіл

Червень 2015 року

 

3. Забезпечити підготовку належного технічного стану с/г техніки зайнятої під час збирання врожаю та оснащення її пожежним інвентарем.

 

Керівники господарств

Постійно

 

5. Організувати цілодобову охорону хлібних масивів, зернотоків та зерноскладів.

 

Керівники с/г підприємств,фермери, орендарі

Під час збирання врожаю 2015 року

 

6.  Довести до відома керівників, фермерів, орендарів про необхідність здійснення заходів перед початком та у період збирання врожаю, а саме:

- на автошляхах, де  проходять хлібні масиви встановити щити з написами про заборону куріння, користування відкритим вогнем, проїзд техніки без іскрогасників;

- обкосити хлібні поля в місцях прилягання до лісосмуг, автошляхів та проорати смуги не менше 4 м;

- встановити біля хлібних масивів, на яких проводиться збирання врожаю трактор з плугом та пристосовану для пожежогасіння с/г техніку;

- скирти соломи розташовувати на відстані не ближче 20 м від доріг, 15 м до ліній електромереж, 50 м – до будинків і споруд. Площа основи скирти не повинна бути більше 300 кв.м, між  ними не менше 20 м;

- заборонити спалювання стерні, пожнивних залишків, а також сухої трави уздовж доріг та проведення  вогники на полях.

 

Інспектор по охороні правопорядку

Постійно

 

 


<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Розпорядження сільського голови