розпорядження № 11 від 30.04.2015

Автор: Виктория от 6-05-2015, Прочитали: 1293

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

від  30 квітня 2015 року                                 11                                                                                     

с. Новофедорівка

 

Про заходи з підготовки і відзначення

на території сільської ради у 2015 році

70-ї річниці Перемоги над нацизмом у

Європі та 70-ї річниці завершення Дру-

гої світової війни

 

З метою організації виконання на території сільської ради Указу Президента України від 24 березня 2015 року № 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» та розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 квітня 2015 року № 231 «Про заходи з підготовки і відзначення в районі у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, керуючись статтею 42  Закону України "Про органи місцевого самоврядування":

           1. Затвердити план заходів з підготовки і відзначення на території сільської ради у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, що додається.

           2. Відповідальним забезпечити неухильне виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням та проінформувати на апаратній нараді 12 травня та 2 вересня  поточного року для узагальнення.

           3. Діловоду сільської ради Міщенко В.В.:

- узагальнити інформацію та направити до відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації;

- оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті сільської ради та на дошках об’яв в приміщеннях сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

В.о.повноважень

сільського голови

                                                        О.В.Лахтадир

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження в.о. повноважень

сільського голови

30 квітня 2015  № 11

 

 

П Л А Н   З А Х О Д І В

 

з підготовки і відзначення на території Новофедорівської сільської ради у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

 

 

1. Забезпечити підготовку та проведення за участю ветеранів війни, депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету, учнівської молоді, громадських об’єднань та сільської громади урочистостей, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни, а саме:

 

- 08 і 09 травня - заходів, присвячених 70-х річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги

- 02 вересня – заходів, присвячених 70-й річниці завершення Другої світової війни.

 

Заступник сільського голови з питань виконавчих органів ради

Камінський В.В.

 

2. Організувати відвідування ветеранів, інвалідів ВВв та прирівняних до них, учасників бойових дій, вдів ВВв та надати матеріальну допомогу, згідно сільської програми «Поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших незахищених верств населення територіальної програми» з врученням квітів.

 

В.о. головного бухгалтера Невядомська А.А.

Інспектор по роботі з населенням Каращук Н.В.

Травень 2015 року

 

3. Забезпечити проведення в сільському будинку культури тематичних культурних заходів, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни.

 

Зав. СБК Ковальчук Ю.П.

бібліотекар Літвінова Р.В.

Травень 2015 року

 

4. Провести в ЗОШ с. Залізний Порт та с. Новофедорівка уроки пам’яті, бесіди, лекції, присвячені визволенню України від фашистських загарбників та славетним сторінкам історії Великої Перемоги.

 

Директори ЗОШ

Травень, вересень 2015 року

 

 

5. Провести із залученням учнівської молоді впорядкування військових поховань, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків полеглим у Другій світовій війні.

 

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих питань ради

Камінський В.В.

До 07 травня 2015 року

 

6. Звернутись до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

 

 

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих питань ради

Камінський В.В.

До 07 травня та до 27 серпня 2015 року

 

7. Провести Єдині дні інформування населення сільської ради, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни.

 

Інспектор по охороні правопорядку Шашко О.М.

Травень, серпень 2015 року

 

 

 

Діловод                                                         В.В.Міщенко

 

 

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Розпорядження сільського голови