Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд торгівельного призначення

Автор: Виктория от 4-04-2014, Прочитали: 871

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 березня 2014 року                                                       № 22

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на

розміщення тимчасових

споруд торгівельного

призначення

 

Розглянувши заяву  ПП «Комплект» в особі директора Дементієвського Сергія Івановича, щодо надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення на  орендованій земельній ділянці, паспорт прив’язки ТС від 14 березня 2014 року № 09/01-21 за адресою с. Залізний Порт, вул. Морська біля б/в «Тройка»; ПП «Комплект» в особі директора Дементієвського Сергія Івановича, щодо надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення на  орендованій земельній ділянці, паспорт прив’язки ТС від 14 березня 2014 року № 10/01-21 за адресою с. Залізний Порт, вул. Морська; керуючись  ст. 10, 16 Закону України “Про благоустрій населених пунктів ”,  ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 123 Земельного Кодексу України,  наказом КМУ від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ст. ст.  31, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

         

І. 1. Затвердити паспорт прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення ПП «Комплект» в особі директора Дементієвського Сергія Івановича за адресою вул. Морська біля б/в «Тройка» в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та  дати згоду на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення в кількості одної споруди без розміщення торгівлі шашликами, шаурмою та виробами домашнього приготування.

2. Затвердити паспорт прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення ПП «Комплект» в особі директора Дементієвського Сергія Івановича за адресою вул. Морська  в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та  дати згоду на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення в кількості одної споруди без розміщення торгівлі шашликами, шаурмою та виробами домашнього приготування.

ІІ. Зобов’язати ПП «Комплект» в особі директора Дементієвського Сергія Івановича , звернутись до КПП «Світанок» на заключення угоди на переробку та вивіз ТПВ з улаштуванням урн для сміття біля тимчасових споруд.

         ІІІ. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В..

 

Секретар виконкому                                                 О.В.Лахтадир    

 

Категорія: Розпорядження сільського голови