Про погодження місця розташування тимчасових споруд торгівельного призначення

Автор: Виктория от 4-04-2014, Прочитали: 1133

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 березня 2014 року                                                       № 21

с. Новофедорівка

 

Про погодження місця розташування

тимчасових споруд торгівельного

призначення

 

         Розглянувши заяву та документи, що додаються ФОП Небрат Людмили Іванівни, жительки с. Залізний Порт, вул. Морська, буд. 2, кв.7; ФОП Сарницького Василя Володимировича, жителя с. Залізний Порт, вул. Садова, буд. 77; ФОП Бритвіної Олександри Олексіївни, жительки с. Нова Збур’ївка, вул. Виноградна, буд. 38; керуючись ст. 10, 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 28 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», ст. 123 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2009 року № 982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», наказом КМУ від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет сільської ради,

                                    

В И Р І Ш И В:

1. Погодити місце розташування тимчасових споруд торгівельного призначення:

- ФОП Небрат Людмилі Іванівні за адресою вул. Морська в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасових споруд торгівельного призначення в кількості двох  споруд.

- ФОП Сарницькому Василю Володимировичу за адресою вул. Шкільна, 2 в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасових споруд торгівельного призначення в кількості п’яти споруд.

- ФОП Бритвіній Олександрі Олексіївні за адресою вул. Морській в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення в кількості одної споруди.

2. Зобов’язати ФОП Небрат Л.І., ФОП Сарницького В.В.,  ФОП Бритвину О.О., замовити архітектурний тип та виготовити паспорт прив’язки тимчасових споруд у відповідній організації, яка має ліцензію на виконання проектних робіт.

         3. Погоджений районним архітектором паспорт прив’язки тимчасових споруд торгівельного призначення та архітектурний тип представити до 24.04.  2014 року на розгляд виконавчого комітету для затвердження та на отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд торгівельного призначення.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В..

 

Секретар виконкому                                                  О.В.Лахтадир                                             

Категорія: Розпорядження сільського голови