Про дозвіл на розміщення рекламного щита

Автор: Виктория от 4-04-2014, Прочитали: 992

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 березня 2014 року                                                       № 20

с. Новофедорівка

 

Про дозвіл на розміщення

рекламного щита

 

 

Розглянувши заяву та подані документи гр. Крутієнка О.С., та додані документи про дозвіл на розміщення  рекламного щиту, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 № 2807-ІV, Постановою КМУ від 09.09.2009 року № 968 із змінами та доповненнями «Про затвердження Типових правил розміщення  зовнішньої  реклами», ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В :

 

          1. Надати дозвіл гр. Крутієнку Олександру Сергійовичу на розміщення рекламного щита  за адресою: вул. Шкільна в селі Залізний Порт

Голопристанського району Херсонської області при наявності отримання погодження в ВДАІ Голопристанського РВ УМВС на розміщення рекламних щитів.

         2. Землевпоряднику сільської ради Пирогову В.Г. видати план-схему викопіювання на розміщення рекламного щита  в селі Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

         3. Зазначений дозвіл на розміщення рекламного щита дійсний при наявності погодження відповідної служби зазначеного в п. 1 даного рішення.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів  Камінського В.В..

 

 

Секретар виконкому                                          О.В.Лахтадир      

Категорія: Розпорядження сільського голови