рішення №325 від 06.06.2019

Автор: Виктория от 2-07-2019, Прочитали: 247

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від 20 березня 2019 року                                                                           №423

с. Новофедорівка

 

Про внесення змін до

рішення сільської ради

№ 325 від 06.06.2018

«Про встановлення

місцевих податків і зборів» 

 

Відповідно до статті 268 Податкового Кодексу України( зі змінами та доповненнями), Закону України №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», керуючись  статтями 25, 26, 59 та 69  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни в додаток 7 «Туристичний збір»  рішення сільської ради № 325 від 06.06.2018р. «Про встановлення місцевих податків і зборів», а саме:

додаток 7, викласти в наступній редакції. (Додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів сільської ради та в.о.головного бухгалтера Лактіонову А.А. 

 

 

  Сільський голова                    О.В.Лахтадир                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 7

до рішення

Новофедорівської сільської ради

                                                                                     від 20 березня 2019 року

№423 

 

 

Ставки та порядок

обчислення та надходження до сільського бюджету туристичного збору

 

1. Ставка туристичного збору.

1.1.Ставка туристичного збору  встановлюється  за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), а саме:

а) для внутрішнього туризму у розмірі 0,25 відсотків від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої  законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

б) для в'їздного туризму у розмірі 0,4 відсотка від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

2. База справляння збору.

2.1.Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі).

3. Місця справляння збору.

3.1. Справляння збору може здійснюватися з тимчасового розміщення у таких місцях проживання (ночівлі):

а) готелі, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу;

б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об'єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

4. Податкові агенти.

4.1. Справляння збору може здійснюватися такими податковими агентами:

а) юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб згідно з підпунктом 268.7.2 пункту 268.7 Податкового Кодексу України, фізичними особами - підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі).

б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 3.1. "б" пункту 3 цього додатка, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юридичними особами, які уповноважуються сільською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з сільською радою.

 

5. Платники збору.

5.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Новофедорівської сільської ради, на якій діє рішення сільської ради  про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених пунктом 3 цього додатку.

5.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму;

б) особи визначені підпунктом "в" підпункту 14.1.213 пункту 14.1 статті 14 Податкового Кодексу України, які прибули у відрядження або тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 3.1."б" пункту 3 цього додатка, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

г) ветерани війни;

ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;

е) діти віком до 18 років;

є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.

ж) члени сім'ї фізичної особи першого та/або другого ступеня споріднення, визначені відповідно до підпункту 14.1.263 пункту 14.1 статті 14 Податкового Кодексу України, які тимчасово розміщуються такою фізичною особою у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 3.1. "б" пункту 3 цього додатка, що належать їй на праві власності або на праві користування за договором найму.

6. Особливості справляння збору.

6.1. Платники збору сплачують суму збору авансовим внеском  податковими агентами, які уповноважуються сільською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з сільською радою.

Платники збору сплачують суму збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору.

За один і той самий період перебування платника збору на території сільської ради, на якій встановлено туристичний збір, повторне справляння збору, вже сплаченого таким платником збору, не допускається.

6.2. Особа здійснює тимчасове розміщення платника збору у місцях проживання (ночівлі), що належать такій особі на праві власності або на праві користування, виключно за наявності у платника збору документа, що підтверджує сплату ним туристичного збору.

7. Порядок плати збору.

7.1. Порядок та терміни сплати туристичного збору визначаються згідно вимог статті 268 Податкового Кодексу України.


Категорія: Місцеві податки та збори