рішення № 616 від 30.01.2015

Автор: Виктория от 3-02-2015, Прочитали: 675

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК СЬОМА  СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від  30 січня 2015 року                              616

с. Новофедорівка

 

Про збір за місця для паркування

транспортних засобів

 

 

          Керуючись Податковим кодексом України від 02.12.2010 року №2755 – VІ, Законом України ”Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи ” від 28.12.2014 №71 - VІІІ, пунктом 24 статті 26, статтею 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

        

1. Ввести в дію з 01 січня 2015 року на території Новофедорівської сільської ради  збір за місця для паркування транспортних засобів.

2.Затвердити Положення  про збір за місця для паркування транспортних засобів (додається).

3.Визнати такими, що втратив чинність, пункт 1.4 рішення сільської ради від 08.07.2011 № 143”Про місцеві податки та збори на території Новофедорівської сільської ради ”.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

 

В.О.Повноважень

Сільського голови                                                               О.В.Лахтадир

 

 

 

 

 

 

З А Т В Е Р Д Ж Е Н О

                                                                                    рішеннясільської ради

                                                                                      від 30.01.2015 № 616

 

 

Положення про  збір за місця для паркування

транспортних засобів                            

 

                                               

1.Загальні положення

1.1.Майданчики для платного паркування - площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді Новофедорівської сільської ради, на якій відповідно до рішення  Новофедорівської сільської ради здійснюється платне паркування транспортних засобів.

 1.2.Спеціально відведені автостоянки - площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді Новофедорівської сільської ради, яка визначається рішенням  Новофедорівської сільської ради  із встановленням правил щодо відповідальності за збереження транспортного засобу.

До спеціально відведених автостоянок можуть належати комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету з метою здійснення організації паркування транспортних засобів.

Не належать до спеціально відведених автостоянок гаражі, автостоянки, власники або користувачі яких є платниками земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, а також земельні ділянки, що належать до прибудинкових територій.                                              

 

                                                   2. Платники збору

2.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням Новофедорівської сільської ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

2.2. Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, затверджується рішенням   сільської ради про встановлення збору.

Таке рішення разом з переліком осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, надається виконавчим органом сільської ради контролюючому органу в порядку згідно з чинним законодавством України.

3. Об’єкт і база оподаткування збором

3.1. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням   сільської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

3.2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

                                         4. Ставка збору

4.1. Ставка збору встановлюються у розмірі 0,03 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності.

4.2. При визначенні ставки збору сільська рада враховує місцезнаходження спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів, площу спеціально відведеного місця, кількість місць для паркування транспортних засобів, спосіб поставлення транспортних засобів на стоянку, режим роботи та їх заповнюваність.    

5. Особливості встановлення збору

5.1.Ставка збору та порядок сплати збору до бюджету встановлюються Новофедорівською сільською радою.

 

6. Порядок обчислення та строки сплати збору

6.1. Сума збору за місця для паркуваннятранспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

6.2. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі  за місцезнаходженням земельної ділянки.

6.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Місцеві податки та збори