Про надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок

Автор: Виктория от 29-01-2013, Прочитали: 1030

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                  Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.01.2013 року                                                                     № 9

с. Новофедорівка

 

 

Про надання містобудівних

умов і обмежень забудови

земельних ділянок

 

         Розглянувши заяву гр. Салієнко В.М., Толошної Н.В., та додані документи стосовно надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних, відповідно до статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 6, 8, 26, 29, Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України  від 07 липня 2011 року № 109 «Про Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх  склад та зміст», керуючись п. 1 ст.11, ст. 52, п. 6, ст. 59, п. 1 ст. 73, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

В И Р І Ш И В:

 

1.     Надати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки:

-         Салієнко Валентині Миколаївні для проектування будівництва  двоповерхового житлового будинку розміром 8 х 18 м  по вул. Шкільній в с. Залізний Порт.

-         Толошній Наталі Володимирівні для проектування та будівництва   КТП 10/04 кВ на приватній земельній ділянці площею 0,0750 га по вулиці Шкільній в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

2.     Відділу Регіонального розвитку, містобудування та архітектури

районної державної адміністрації ( Кузнецова Є.О.) підготувати та надати замовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

3.     Замовнику :

            3.1В місячний термін отримати технічні умови щодо забезпечення об’єкта містобудування від юридичних осіб, які забезпечують експлуатацію елементів інженерної інфраструктури.

            3.2 Розробити і надати завдання на проектування об’єкту містобудування проектній організації, яка має відповідний дозвіл на виконання проектних робіт.

            3.3Надати розроблений робочий проект на погодження до відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації

4.     Взяти до відома, що :

            4.1Проектна документація на будівництво об’єктів розробляються з урахуванням вимог містобудівної документації, вихідних даних та  дотримання вимог законодавства, державних будівельних норм, стандартів і правил, у тому числі вимог допустимості для інвалідів та інших мало мобільних груп населення , та затверджується замовником.

            4.2Містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об’єкта. При зміні намірів забудови замовник, якщо вони відповідають містобудівній документації, він отримує нові містобудівні умови та обмеження.

            4.3Завдання на проектування складається замовником та проектувальником з урахуванням містобудівних умов та обмежень. Складання завдання на проектування з відхиленням від містобудівних умов та обмежень не допускаються .

            4.4Роботи здійснюються після оформлення дозволу на виконання будівельних робіт інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю у відповідності з погодженою та затвердженою документацією згідно з чинним законодавством України.

    4.5 У разі будівництва житлового будинку загальною площею 300 кв.м. і більше, замовник залучається до пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту у розмірі 4% загальної кошторисної вартості будівництва, яка сплачується в повному обсязі єдиним платежем або частинами за графіком. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури  населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення до Новофедорівської сільської ради, але до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

5.     Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника

сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.Голова виконкому                                                              С.В.Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради