Про присвоєння поштової адреси на нерухоме майно

Автор: Виктория от 29-01-2013, Прочитали: 2468

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                  Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.01.2013 року                                                             № 6

с. Новофедорівка

 

Про присвоєння поштової

адреси на нерухоме майно

 

         Розглянувши заяви та додані документи гр. Єрохіної А.В., ФОП Суровцевої О.І., Варгаракі В.Г., Зуб З.О., Черкасова В.В., Бондаренко В.П.,  Медніс Л.В.,  Дацюк П.С., Мартиненко В.М., Немировської Л.І., керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування України»  та Законом України про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших законодавчих актів України від 11.02.2010 № 1878-VІ,виконавчий комітет сільської ради,  

 

 В И Р І Ш И В:

 

1.Присвоїти поштову адресу на нерухоме майно:

- на домоволодіння, яке складається з двох двоповерхових житловий будинків з господарськими будівлями за Єрохіною Аллою Вікторівною  по вулиці Морській, 30 в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на «Торгівельно-побутовий комплекс» І черги магазину продовольчих товарів, магазину промислових товарів, перукарню, адміністративні та побутові приміщення за ФОП Суровцевою Оленою Ігорівною по вулиці Леніна, 22-б в с. Новофедорівка Голопристанського району Херсонської області.

- на домоволодіння, яке складається з двох дачних будинків за Варгаракою Василем Георгійовичем  по вулиці Морській, 25-ш в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

 - на двоповерховий житловий будинок з господарськими спорудами за Зуб Зінаїдою Олександрівною по вулиці Миру, 9 с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на одноповерховий житловий будинок з господарськими будівлями за Черкасовим Василем Васильовичем по вулиці Леніна, 81 с. Новофедорівка Голопристанського району Херсонської області.

- на двоповерховий житловий будинок за Бондаренко Володимиром Петровичем по вулиці Кооперативній, 104 с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами за Медніс Людмилою Василівною по вулиці Миру с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами за Дацюк Петром Семеновичем по вулиці Кооперативній, 83 с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на двоповерховий житловий будинок з господарською спорудою  за Мартиненко Володимиром Миколайовичем по вулиці Морській,29-а с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на дачний будинок за Немировською Людмилою Іванівною по вулиці Шкільній, 55/12 с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

2. Гр.  Єрохіній А.В., ФОП Суровцевій О.І., Варгаракі В.Г., Зуб З.О., Черкасову В.В., Бондаренко В.П.,  Медніс Л.В.,  Дацюк П.С., Мартиненку В.М., Немировській Л.І., з питання реєстрації речових прав на нерухоме майно звернутись до реєстраційної служби Голопристанського районного управління юстиції Херсонської області (Укрдержреєстр), яка знаходиться за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 15.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

Голова виконкому                                                              С.В. Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради