Про стан виконавської дисципліни в Новофедорівській сільській раді по реалізації контрольних документів у 2012 році

Автор: Виктория от 29-01-2013, Прочитали: 1297

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                   Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.01.2013 року                                          № 5

с. Новофедорівка

 

Про стан виконавської дисципліни в

Новофедорівській сільській раді по

реалізації контрольних документів

у 2012 році

 

 

З метою організації неухильного виконання завдань, визначених актами законодавства, доручень та розпоряджень голів державної обласної та районної адміністрації, доручень сільського голови, рішень сесій сільської ради та її виконавчого комітету, запитів і звернень громадян та юридичних осіб протягом 2012 року проведено комплекс відповідних організаційних та практичних заходів.

На контролі перебувало 822 завдань вхідних контрольних документів. Здійснювався контроль за виконанням 122 завдань, встановлених розпорядженнями та 26 дорученнями голови районної державної адміністрації. За 2012 рік видано 96 розпоряджень сільського голови  з основної діяльності.

Аналіз  стану виконавської дисципліни та виконання документів органів влади вищого рівня засвідчив, що виконавчий комітет здійснював заходи, спрямовані на покращення управлінської діяльності та забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення. За звітний період зауважень до Новофедорівської сільської ради від районної державної адміністрації щодо несвоєчасного виконання контрольних документів не надходило. Стан виконавської дисципліни постійно розглядається на засіданнях виконкому (рішення виконкому від 25.01.2012 № 4, від 27.06.2012 № 48, від 25.07.2012 № 59).  На апаратних нарадах при сільському голові проводиться роз’яснення щодо дотримання вимог контролю виконання документів.

По сільській раді  проведена певна робота щодо налагодження електронного документообігу між районною державною адміністрацією та сільською радою з використанням електронної печатки та підписом. Отримано в установленому порядку в акредитованому центрі сертифікації ключів посиленого  відкритих ключів електронної печатки. На даний час здійснюється обмін інформації через електронну пошту.

Робота  щодо підвищення рівня виконавської дисципліни та відповідальності за своєчасне і якісне виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень і доручень продовжується.

Враховуючи  вищенаведене, керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Роботу виконкому сільської ради по виконанню реалізації контрольних документів у  2012 року визнати задовільною.

2.Працівникам сільської ради:

- забезпечити своєчасне надання інформації  діловоду сільської ради про  стан  виконання доручених документів;

- позбавитися хибної практики підготовки та подання інформацій про виконання контрольних документів в останній день визначеного строку виконання

3. Діловоду сільської ради Міщенко В.В.  забезпечувати своєчасне доведення  до  виконавців розпорядчих документів та  збір  інформацій щодо їх виконання, своєчасне надання  інформацій районній державній адміністрації щодо виконаних документів або причин їх невиконання.

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на сільського голову Руденка С.В.

 

 

Голова виконкому                                      С.В.Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради