Про хід виконання сільської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 – 2016 роки

Автор: Виктория от 29-01-2013, Прочитали: 3529

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                   Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.01.2013 року                                          № 4

с. Новофедорівка

 

Про хід виконання сільської

програми розвитку фізичної

культури і спорту на 2012 –

2016 роки

 

         З метою реалізації сільської програми розвитку фізичної культури та спорту на території сільської ради, затвердженої рішенням вісімнадцятої сесії шостого скликання від 08.12.2011 року № 181, відповідальними виконавцями проводиться певна робота.

         На реалізацію заходів програми у 2012 році було виділено 10,0 тис. грн.: а саме: на спортивний інвентар -  2470 грн., транспортні послуги – 3400 грн., матеріальне заохочення – 3200 грн.

         На території сільської ради функціонують стадіон в селі Новофедорівка, спортивний майданчик та два спортивні зали на договірній основі в ЗОШ.  Інспектором по роботі з молоддю Новохижко В.В. проводиться тренування юнацької команди, команди по футболу. Загальна кількість учасників 72 чол.  Команди  забезпечені спортивною формою та взуттям.

З метою охоплення населення всіма видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності  проведені змагання з волейболу, баскетболу, міні-футболу, легкої атлетики, по туризму та походах. Юнацька команда в травні місяці посіла ІІІ місце в футбольному турнірі на кубок «Відкриття сезону» в с. Чулаківка. Брали участь в змаганнях  по баскетболу в с. Бехтери та Круглоозерці, в районних змаганнях:  по легкій атлетиці, «Зірниця», допризовної молоді.

Разом з тим, існують певні проблеми у виконанні програми  розвитку фізичної культури та спорту. На території с. Залізний Порт відсутнє стандартне футбольне поле та спортивні споруди. Спортивний зал Залізнопортівської ЗОШ потребує капітального ремонту.

Враховуючи вищезазначене, з метою створення умов для  фізичного розвитку підростаючого покоління, пропаганди здорового способу життя серед молоді, популяризації фізичної культури та спорту серед мешканців сільської ради, керуючись ст. 27    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Визначити роботу щодо розвитку фізичної культури та спорту  на території Новофедорівської сільської ради за 2012 рік  задовільною.

2. Інспектору по роботі з молоддю Новохижко В.В.:

- продовжувати роботу щодо організації фізкультурно-спортивних масових заходів на території, залучаючи до участі населення усіх вікових категорій;

- звітувати  в червні місяці 2013 року  про проведену роботу  на території сільської ради.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

 

Голова виконкому                                      С.В.Руденко

 

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради