Про проект програми соціально- економічного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2013 рік

Автор: Виктория от 29-01-2013, Прочитали: 909

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.01.2013 року                                                  № 2      

с. Новофедорiвка

 

Про проект програми  соціально-

економічного розвитку Новофе-

дорівської сільської ради на 2013 рік

 

         З метою забезпечення сталого економічного зростання сільської ради  у 2013 році, відповідно до Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету", розпорядження  Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року № 504-р "Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України", керуючись статтею 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Схвалити проект програми  соціально-економічного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2012 рік  (далі – Програма), що додається та винести на розгляд чергової сесії сільської ради.

2. Виконавчому комітеті сільської ради, керівникам установ і організацій, відповідальним за виконання заходів Програми, після її затвердження:

2.1 забезпечити реалізацію встановлених завдань про хід якої звітувати  щоквартально до 25 числа 2013 року.

2.2 у разі потреби ініціювати протягом 2013 року внесення змін чи доповнень до Програми за погодженням заступника сільського голови з питань виконавчих органів, коригування фінансових показників – за узгодженням з головним бухгалтером сільської ради, супроводжуючи пропозиції щодо змін чи доповнень при розгляді на засіданнях відповідних постійних комісій та сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

 

 

Голова виконкому                                                                     С.В.Руденко

 

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради