Про хід виконання сільської цільової програми «Призовна дільниця на 2012-2014 роки»

Автор: Виктория от 5-07-2012, Прочитали: 711

УКРАЇНА

  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                       Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27.06.2012 року                                                                  № 46

с. Новофедорівка

 

 

Про хід виконання сільської

цільової програми «Призовна

дільниця на 2012-2014 роки»

 

З метою  забезпечення приписки юнаків до призовної дільниці  та призову їх на строкову військову службу на виконання  рішення вісімнадцятої сесії шостого скликання від 08.12.2011 № 180 «Про сільську цільову програму «Призовна дільниця» на 2012-2014 роки» виконавчим комітетом проведено ряд заходів.                                                                                                                                                                                                                 

На території сільської ради дії програма затверджена рішенням 18 сесії 6 скликання № 180 від 08.12.2011 року «Призовна дільниця на 2012-2014 роки».В сільський бюджет на 2012 рік закладені кошти в сумі 5 тис. грн. на виконання заходів даної програми. За І півріччя 2012 року  був проведений весняний призив та контрольно-медичний огляд призовників в терміни та згідно з графіком, затвердженим розпорядженням голови районної державної адміністрації № 45 від 19.01.2012 року. Організовано 100 % явку призовників на медичну та призовну комісії.  Весняним призовом задіяні 15 призовників, але в зв’язку з навчанням та хворобами до Лав Збройних Сил призвані не були. З метою впорядкування відправки призовників у війська виділено інспектора ВОС Малюченко Т.О. для супроводу призовників до центру комплектування.  Виконавчим комітетом забезпечено транспортом для доставки  призовників на контрольно-медичну комісію та призовну комісію в Голопристанський РВК та територіально медичне об’єднання.

Також інспектором ВОС Малюченко Т.А. проводиться зустрічі  ветеранів війни та праці  з допризовною молоддю сільської ради. На території сільської ради проживає  ветеран Великої Вітчизняної війни Дємєнтьєв М.Н., учнями шкіл  постійно проводиться відвідування та допомога по господарству. На дошці оголошень інформується  населення сільської ради щодо виконання та відповідальності за виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Також висвітлюється матеріали щодо підтримки здорового способу життя молоді, патріотичне виховання молоді.

Інспектор ВОС Малюченко Т.А. співпрацює з Голопристанським  військовим комісаріатом, де здійснюється контроль за виконанням Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Наказу Міністра оборони України № 660 від 15.12.2010 про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, керуючись статтею  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Визнати роботу по виконанню заходів сільської цільової програми «Призовна дільниця» на 2012-2014 роки  задовільною.

2. Виконавчому комітету  продовжити роботу по виконанню заходів сільської цільової програми «Призовна дільниця» на 2012-2014 роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань виконавчих органів Камінського В.В.

 

 

Голова виконкому                                                 С.В.Руденко

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради

 
Херсонский ТОП eXTReMe Tracker