Про надання дозволу на благоустрій прилеглої території громадянину Риженко В.М.

Автор: Виктория от 28-07-2020, Прочитали: 31

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 23.07.2020 року            № 18

с. Новофедорівка                                        

 

Про  надання дозволу на

благоустрій прилеглої території

громадянину Риженко В.М.

 

Розглянувши заяву  громадянина Риженка В.М. про надання дозволу на благоустрій прилеглої території до його двору, розташованої по вулиці Шкільній, 22 в селі Залізний Порт, з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, покращення естетичного вигляду та позитивного іміджу курортного села Залізний Порт, відповідно до рішення сесії № 561 від 09 липня 2014 року  "Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради", п. 7 ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування",  виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл гр. Риженку Василю Миколайовичу на благоустрій прилеглої території, а саме, укласти за рахунок власних коштів тротуарну плитку на асфальтовану тротуарну доріжку та заїзд  перед його  двором               по вул. Шкільній. буд. 22  в с. Залізний Порт,  кадастровий номер земельної ділянки 6522384300:02:032:0072, площа 0,2500 га згідно плану – схеми,              що додається.

2 .Зобовязати гр. Риженка В.М.:

- дотримуватися технологічних вимог на кожному етапі укладання тротуарної плитки, витримувати нахили для стоку води, встановити тротуарні водостоки та тротуарні бордюри.

-  у подальшому забезпечувати за рахунок власних коштів належне утримання і своєчасний ремонт тротуарної доріжки та заїзду.

         3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на  голову виконавчого комітету  Лахтадир О.В.

 

Голова виконкому                             О.В. Лахтадир

Секретар виконкому                          Т.М. Грабован

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради