рішення № 38 від 26.12.2019

Автор: Виктория от 2-01-2020, Прочитали: 183

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 26.12.2019 року                                 № 38

с. Новофедорівка

 

Про  закріплення

прилеглої території

 

Розглянувши лист гр. Луцишеної Н.Г. про закріплення прилеглої території впродовж вулиці Шкільної до бази відпочинку "Мрія" в с. Залізний Порт, з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян та позитивного іміджу курортного села Залізний Порт, шляхом покращення естетичного вигляду бази відпочинку "Мрія", забезпечення безпеки і комфортних умов пересування місцевих жителів та відпочиваючих громадян територією села, покращення екологічного стану довкілля, відповідно             до п. 2 рішення сесії № 477 від 28 серпня 2019 року "Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки", рішення сесії № 561 від 09 липня 2014 року  "Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради", п. 7 ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування",  виконавчий комітет сільської ради,

 

ВИРІШИВ:

1. Закріпити за гр. Луцишеною Наталією Геннадієвною прилеглу територію впродовж вулиці Шкільної біля бази відпочинку "Мрія",               земельна ділянка з кадастровим номером 6522384300:02:001:0029,                площею 7,5494 га згідно плану – схеми, що додається.

2. Громадянці Луцишеній Н.Г. провести за власні кошти і власними силами комплекс робіт з облаштуванням тротуарних доріжок тротуарною плиткою, обладнання пристроями для безпеки руху, озеленення, забезпечення зовнішнього освітлення та здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення інженерно-технічного стану території, покращання її естетичного вигляду з урахуванням вимог Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти                       і порядку на території Новофедорівської сільської ради та інших вимог, передбачених чинним законодавством у сфері благоустрою.

3.    Зобов’язати громадянку Луцишену Н.Г.:

3.1. Утримувати в належному санітарному стані прилеглу територію, дотримуватися Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради, інших вимог, передбачених чинним законодавством у сфері благоустрою.

3.2. Не порушувати права і законні інтереси інших суб’єктів благоустрою населеного пункту с. Залізний Порт.

3.3. Відшкодовувати в установленому порядку збитки, завдані порушенням законодавства з питань благоустрою населених пунктів.

3.4. Забезпечувати власними силами за власні кошти належне утримання і своєчасний ремонт прилеглої території.

3.5 Допускати на прилеглу територію аварійно-рятувальні та інші служби для здійснення заходів щодо запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

         4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на  голову виконавчого комітету  Лахтадир О.В.

 

Голова виконкому                                            О.В. Лахтадир

 

Секретар виконкому                                         Т.М. Грабован

 

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради