рішення № 13 від 26.04.2018

Автор: Виктория от 3-05-2018, Прочитали: 46

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

26 квітня 2018 року                                 № 13

с.Новофедорівка

 

Про затвердження графіка роз-

міщення та вивезення твердих

побутових відходів на території

сіл Новофедорівської  сільської 

ради на 2018 рік 

         Розглянувши лист директора КПП «Світанок» та з  метою забезпечення повного збирання і своєчасного видалення відходів та  утримання території Новофедорівської сільської ради в належному санітарному стані,  на виконання сільської програми розвитку житлово-комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади, відповідно до   ст. 21 Закону України «Про відходи», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів від 06.09.2005 № 2807-IV” (зі змінами),  Наказ від 23.03.2017 № 57 Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів», керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В : 

1. Затвердити графік розміщення та вивезення побутових відходів з населеного пункту Залізний Порт на 2018 рік, згідно додатку 1.

2. Затвердити графік розміщення та вивезення побутових відходів з населеного пункту Новофедорівка на 2018 рік, згідно додатку 2.

3. Директору КПП «Світанок» Білому Ю.В. забезпечити  збирання, перевезення побутових відходів, згідно затверджених графіків та вимог чинного законодавства України.

4. Діловоду сільської ради Міщенко В.В. оприлюднити дане рішення на офіційному сайті сільської ради та на інформаційних стендах для інформування населення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Грабован Т.М.

 

Голова виконкому                              О.В. Лахтадир

Секретар виконкому                           Т.М. Грабован

1.doc [30.5 Kb] (cкачувань: 1)

 

2.doc [28 Kb] (cкачувань: 1)

 

 

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради