рішення № 12 від 26.04.2018

Автор: Виктория от 3-05-2018, Прочитали: 634

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

26 квітня 2018 року                 № 12

с. Новофедорівка

 

Про стан підготовки на

території сільської ради

до роботи в літньо-

оздоровчому сезоні

2018 року  

 

         Заслухавши інформацію секретаря виконавчого комітету Грабован Т.М. щодо стану підготовки на території сільської ради до літнього-оздоровчого сезону 2018 року, керуючись ст. 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,  

 

В И Р І Ш И В:

         1. Інформацію щодо стану підготовки на території сільської ради до літнього-оздоровчого сезону 2018 року, що додається, взяти до відома.

         2. Активізувати роботу адміністративної комісії Новофедорівської сільської ради, організувати проведення спільних рейдів по контролю за виконанням вимог Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради.

         3. Спеціалісту ІІ категорії з земельних питань проводити контроль по виконанню умов договорів оренди в частині проведення благоустрою та належного санітарного стану орендованої земельної ділянки.

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на голову виконкому Лахтадир О.В. 

 

Голова  виконкому                           О.В. Лахтадир

 

Секретар виконкому                         Т.М. Грабован       

 

 

 

 

                                                                                                                  

                                                                               Додаток до рішення

  виконавчого комітету  

№12

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

«Про стан підготовки на території сільської ради до роботи в літньо-оздоровчому сезоні 2018 року та стан роботи щодо благоустрою сіл Новофедорівської сільської ради»

 

         Відповідно до розпорядження голови Новофедорівської сільської ради №5 від  29 березня 2018 року « Про забезпечення належного санітарного стану на території Новофедорівської сільської ради в 2018 році» проводяться спільні дії сільської ради та КПП «Світанок» по приведенню території сільської ради у належний санітарний стан. З метою підготовки до літнього оздоровчого сезону 2018 року направлено листи орендарям про виконання умов договорів оренди в частині утримання орендованих земельних ділянок в належному санітарному стані та проведення робіт по благоустрою, а саме освітлення, озеленення та встановлення урн.

         Для належної підготовки до оздоровчого сезону виконавчий комітет сільської ради затвердив  графік розміщення та вивезення твердих побутових відходів на території сіл сільської ради.

         Новофедорівською сільською радою щомісячно проводяться акції «Чисте довкілля», приділяється велика увага дотриманню чистоти та порядку на території дитячого спортивного ігрового майданчику та інших загальних місць населених пунктів.

         Приватний сектор населених пунктів сільської ради постійно проводить роботу по прибиранню прилеглої території відповідно до вимог «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради», затверджених рішенням № 561 від 09 липня 2014 року.  КПП «Світанок» проводить роботу по дотриманню санітарного стану у місцях загального призначення та на кладовищах, а саме: регулярний покіс трави, вивіз сміття та ліквідація стихійних сміттєзвалищ та інші заходи.

         На початку червня планується встановити урни для сміття по вул. Шкільна та перехрестям с. Залізний Порт.

         До травневих свят  КПП «Світанок»  привів в належний стан кладовища населених пунктів, вул. Шкільну с. Залізний Порт, здійснив покіс узбіч доріг та інші заходи благоустрою.

         Каналізаційні очисні споруди с. Залізний Порт готові до літнього курортного сезону, а саме, відремонтовані пісколовки, скид проходить на піскові майданчики, проведено обстеження мулових майданчиків та каналізаційного трубопроводу від очисних споруд до озера накопичувача. Проводиться аналіз каналізаційних стоків.  Полігон ТПВ готовий до прийняття побутових відходів у літній період.

         КПП «Світанок» вживає заходів щодо заключення договорів з населенням на вивіз сміття та проводить певні дії по зобов’язанню власників встановлювати лічильники на водопостачання. Проводиться підготовка артезіанських свердловин та очисних споруд до літнього сезону.

     На виконання заходів Програми економічного, соціального та культурного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2018 рік у частині благоустрою населених пунктів сільською радою буде продовжено виконання  заходів, спрямовані на покращення благоустрою на території населених пунктів.

 

 

Секретар виконкому                         Т.М.Грабован  

<!-- [if gte mso 9]> 800x600 <!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 <!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради