рішення № 35 від 26.10.2017

Автор: Виктория от 1-11-2017, Прочитали: 99

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

від 26 жовтня  2017 року                                      35

с. Залізний Порт

 

Про стан роботи із зверненнями

громадян по Новофедорівській

сільській раді за підсумками

ІІІ кварталу 2017 року

 

       Заслухавши інформацію секретаря  Грабован Т.М. про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками ІІІ кварталу 2017 року(додаток), керуючись Указом Президента України від  07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та розпорядженням голови районної державної адміністрації від 26.01.2017 року № 44 «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад за підсумками 2016 року», ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 В И Р І Ш И В:

           1. Визнати роботу виконавчого комітету по розгляду звернень громадян за підсумками ІІІ кварталу 2017 року задовільною.

          2. Посадовим особам та спеціалістам сільської ради:

-   чітко дотримуватись графіку прийому громадян з особистих питань;

- більш детальніше вивчати звернення громадян, не допускати надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків, установлених законодавством.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Грабован Т.М.

 

Голова виконкому                                  О.В. Лахтадир

 

Секретар виконкому                               Т.М. Грабован

Додаток 1

                                                                         до рішення виконавчого комітету від  26.10.2017 року № 35

 

 

Д О В  І Д К А

про стан роботи із зверненнями громадян по

Новофедорівській сільській раді за підсумками ІІІ кварталу 2017 року

 

         Виконавчий комітет Новофедорівської сільської ради в своїй роботі з зверненнями громадян керується Законом України «Про звернення

громадян», Указом Президента України від 07 лютого 2008 року №

109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів  державної влади та органів

місцевого самоврядування», інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 348, Постановою Кабінету Міністрів від 24 червня 2009 року № 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади».

         У виконавчому комітеті сільської ради затверджений та оприлюднений графік особистого прийому громадян сільським головою та спеціалістами сільської ради. За звітний період до сільської ради надійшло 3 звернень, в яких порушено 1 питання соціального захисту. За категоріями авторів звернень з них:

- звернення від ветеранів праці, пенсіонерів, діти війни – 2

- сім'ї учасників АТО - 1 

Вирішено позитивно - 3, заяви громадян направленні за резолюцією сільського голови на розгляд чергової сесії сільської ради.

         На особистому прийомі сільської голови побувало 49 чоловік.

Заявниками були порушені такі питання: земельні, соціального захисту населення, надати матеріальної допомоги на поховання, лікування, родинам учасників АТО, про влаштування дітей до ДНЗ (ясла-садок) «Теремок» освітлення вулиць, ремонту доріг, необхідність облаштування дитячого ігрового та спортивного майданчику, медичне облаштування та інші питання. Здебільшого на порушені питання надано роз’яснення.

         Звернення незахищеної категорії населення розглядаються спеціалістами сільської ради першочергово. Як позитивне слід зазначити, що заяви громадян про надання матеріальної допомоги на лікування та поховання які мають особливі заслуги перед Батьківщиною розглядаються позитивно на сесіях сільської ради та виділяються кошти.

        Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому перебуває на постійному контролі. Для підвищення рівня правової обізнаності громадян, що звертаються до сільської ради, на стендах розміщено інформацію щодо порядку прийому громадян, графіки прийомів посадових та службових осіб, що ведуть прийом.

        Щотижня на апаратній нараді розглядаються та аналізуються звернення що надійшли до сільської ради. Секретарем сільської ради Грабован Т.М.

приділяється увага питання надання спеціалістам сільської ради практичної та методичної допомоги, недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків, установлених законодавством.

 

 

Секретар виконкому                            Т.М. Грабован    

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради

 
Херсонский ТОП eXTReMe Tracker