рішення № 34 від 26.10.2017

Автор: Виктория от 1-11-2017, Прочитали: 71

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26 жовтня   2017 року                                    34

с. Новофедорівка

 

Про стан виконавської дисципліни в

Новофедорівській сільській раді по

реалізації контрольних документів

протягом 9 місяців 2017 року

 


До виконавчого комітету Новофедорівської сільської ради  протягом 9 місяців 2017 року надійшло 687 документів, на контролі перебувало 583  завдання вхідних документів, з урахуванням документів минулих років, що на 104 більше ніж за аналогічний період минулого року.

Одним з головних чинників практичної реалізації державної політики в виконавчому комітеті сільської ради є втілення  основних вимог рішень державних органів влади у конкретні справи. Протягом  2017 року діяльність виконавчого комітету сільської ради спрямувалася на виконання розпоряджень  і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, доручень сільського голови, рішень сесій сільської ради та її виконавчого комітету, запитів і звернень громадян та юридичних осіб.

Аналіз стану виконавської дисципліни та виконання документів органів влади вищого рівня засвідчив, що виконавчий комітет здійснював заходи, спрямовані на покращення управлінської діяльності та забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

Щомісяця діловодом сільської ради надавалася попереджувальна інформація (на поточний місяць) щодо виконання контрольних документів органів влади вищого рівня та власних розпорядчих документів. Виконання документів забезпечувалось працівниками сільської ради у відповідності до резолюцій розписаних сільським головою та у відповідності до законодавчих документів.

Разом з тим, є випадки порушення терміну інформування вхідних документів, надання інформації у день закінчення контрольного терміну, неякісна їх підготовка, що свідчить про неналежне відношення спеціалістів до своїх службових обов’язків.

Робота  щодо підвищення рівня виконавської дисципліни та відповідальності за своєчасне і якісне виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень і доручень продовжується.

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Роботу виконкому сільської ради по виконанню реалізації контрольних документів протягом 9 місяців  2017 року визнати задовільною.

2. Діловоду сільської ради:

- забезпечувати збір  інформації щодо  виконання контрольних документів, своєчасне надання  інформації або причин їх невиконання;

- проводити аналіз роботи з питань контрольної діяльності та  у разі виявлення фактів порушення виконавської дисципліни, вносити пропозиції щодо притягнення до відповідальності посадових осіб та працівників сільської ради, які не забезпечують належна реалізація завдань, визначених розпорядчими документами.

3. Посадовим особам та працівникам сільської ради  не допускати порушення строків  розгляду документів та надання формальних відписок і звітів, які не розкривають суті поставлених завдань та не відображають справжній стан речей.

4. Контроль  за виконанням  даного  рішення покласти  на секретаря сільської ради Грабован Т.М.


 

 

Голова виконкому                                     О.В.Лахтадир

 

 

Секретар виконкому                                   Т.М.Грабован

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради

 
Херсонский ТОП eXTReMe Tracker