рішення виконавчого комітету

Автор: Секретар от 30-08-2017, Прочитали: 688

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 25 серпня 2017 року                             № 31

с. Залізний Порт

 

 

Про демонтаж самовільно

встановленої тимчасової споруди

 

 Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», рішенням сорок третьої сесії шостого скликання Новофедорівської сільської ради від 09 липня 2014 року № 560 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території Новофедорівської сільської ради», розглянувши протокол  № 2 від 11 липня 2017 року засідання комісії з питань впорядкування розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення на території Новофедорівської сільської ради, виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

    1. Об’єкт,  тимчасова споруда – залізна драбина, що виходить з будинку розташованого за адресою: вул. Морська, 18/1 в с. Залізний Порт на земельну ділянку комунальної власності, власник (користувач) ТС – Ковалицький Віктор Едуардович, підлягає демонтажу у зв’язку з порушенням їх власником (користувачем) Порядку розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території Новофедорівської сільської ради та невиконання вимог про усунення порушень (попередження  вих. № 02-16/216 від 03 липня 2017 року)

    2. Сільському голові укласти договір з суб’єктом господарювання для виконання робіт з демонтажу тимчасової споруди зазначеної в пункті 1 цього рішення.

    3. Комунально-побутовому підприємству «Світанок» забезпечити прийняття та зберігання демонтованої тимчасової споруди.

    4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань культури, освіти, охорони здоров’я, сім’ї та соціального захисту, житлово-комунального господарства.

 

 

Голова виконкому                        О.В.Лахтадир

 

Секретар виконкому                     Т.М. Грабован

 

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради