стан виконавської дисципліни

Автор: Виктория от 1-02-2012, Прочитали: 1416

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 25.01.2012 року                                 № 4

с. Новофедорівка

 

Про стан виконавської дисципліни               

в Новофедорівській сільській раді

по реалізації контрольних докуме-

нтів у  2011 року

         З метою організації неухильного виконання завдань, визначених актами законодавства, доручень та розпоряджень голів державної та районної адміністрації, доручень сільського голови, рішень сесій сільської ради та її виконавчого комітету, запитів і звернень громадян та юридичних осіб протягом 2011 року проведено комплекс відповідних організаційних та практичних заходів.

         На контролі перебувало 653 завдання вхідних контрольних документів. Здійснювався контроль за виконанням 136 завдань, встановлених розпорядженнями та 21 дорученнями голови районної державної адміністрації. За 2011 рік видано 94 розпоряджень сільського голови з основної діяльності.

         Аналіз стану виконавської дисципліни та виконання документів органів влади вищого рівня засвідчив, що виконавчий комітет здійснював заходи, спрямовані на покращення управлінської діяльності та забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення. За звітний період зауважень до Новофедорівської сільської ради від районної державної адміністрації щодо несвоєчасного виконання контрольних документів не надходило.

         Щоквартально на засіданнях виконавчих комітетах сільської ради аналізується стан виконавської дисципліни в Новофедорівській сільській раді по реалізації контрольних документів. За результатами розгляду виконавчий комітет вказує на недоліки в роботі посадовим особам та працівникам сільської ради, ставляться конкретні завдання по їх усуненню. Аналізується робота із зверненнями громадян. Вживаються заходи з метою суттєвого покращення роботи із зверненнями громадян. Інформації та доповідні записки про роботу із зверненнями громадян надсилаються в сектор контролю районної державної адміністрації. В ході проведення особистих прийомів громадян сільським головою прийнято 156 чоловік. Щопонеділка на апаратних нарах проводиться роз’яснення щодо дотримання вимог контролю виконання документів. Але не зважаючи на ряд вжитих організаційних та методичних заходів, спрямованих на удосконалення контролю за виконанням документів ще не вдається суттєво посилити контроль за якісним виконанням вимог документів. Є порушення термінів виконання вхідних контрольних документів та не було забезпечено належне виконання завдань.

         Враховуючи  вищезазначене, з метою покращення виконавської дисципліни і посилення персональної відповідальності працівників Новофедорівської сільської ради по реалізації виконання контрольних завдань, на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації №  99 від 16.02.2011 року «Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах міської, сільських рад та інших органах виконавчої влади по реалізації вимог контрольних документів у 2010 році», керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

         1. Визнати роботу виконавчого комітету сільської ради з питань виконавської дисципліни по реалізації вимог контрольних документів у 2011 року задовільною.

         2. Вказати  посадовим особам та працівникам сільської ради:

- щодо своєчасного надання матеріалів по виконанню контрольних  документів, не порушувати термінів реагування;

- забезпечити виконання вимог Закону України « Про доступ до публічної інформації»;

- про їх персональну відповідальність за стан виконавської дисципліни.

         3. У разі виявлення фактів порушень виконавської дисципліни, неналежного реагування  діловоду Міщенко В.В. ставити до відома сільського голову  про посадових осіб та працівників сільської ради, з вини яких не забезпечується якісне виконання встановлених завдань.

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову С.В.Руденко.

Голова виконкому                                                 С.В.Руденко

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради