рішення № 21 від 25.05.2017

Автор: Виктория от 31-05-2017, Прочитали: 591

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 25 травня 2017 року                                               № 21 

с. Залізний Порт

 

Про організацію літнього

відпочинку дітей у 2017 році

 

З метою забезпечення організованого та якісного оздоровлення й відпочинку дітей та підлітків влітку 2017 року, створення належних умов для відпочинку та оздоровлення дітей, відповідно до  ст. 5 Закону України "Про охорону дитинства”, Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей”,  керуючись ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Погодити заходи для проведення оздоровлення та відпочинку дітей в літній період 2017 року по сільській раді, що додаються.

          2. Зав. ДНЗ «Теремок» та директорам шкіл ЗОШ  І-ІІІ ступенів с. Новофедорівка та с. Залізний Порт:

2.1Проводити тематичні  культурно-виховні   заходи   (конкурси, вікторини,  театральні, концертні дійства) з виховання  у  дітей почуття   національної   свідомості,  патріотизму, популяризації європейських демократичних цінностей та  відродження національних традицій,  сприяти   розвитку  здібностей у  дітей; 

          2.2 Приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.

          2.3  Забезпечити контроль за дотриманням вимог Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», за створенням належних умов  для   охорони життя і здоров’я дітей, якісного харчування,  за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, купання у морі, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту. Посилити відповідальність  за дотриманням санітарних, протипожежних правил, порядку проведення екскурсій, походів, купання дітей.

         2.4 Забезпечити перевірку стану ігрових і спортивних майданчиків, організувати проведення їх благоустрою.

         2.5 Приділяти особливу увагу пропаганді здорового способу життя, залучити дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом

           3. Директору КПП «Світанок» Білому Ю.В. закріпити частину пляжної зони для купання та відпочинку дітей, згідно викопіювання та провести паспортизацію закріпленої частини пляжної зони.

         4. Членам виконкому  сприяти по залученню позабюджетних  коштів для організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

          5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В. 

       

                                

Голова  виконкому                                       О.В. Лахтадир

 

Секретар виконкому                                    Т.М. Грабован       

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради