Рішення виконавчого комітету

Автор: Яна от 5-05-2017, Прочитали: 885

<!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]> SHAPE \* MERGEFORMAT <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] --> <!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]>

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

від 27 квітня 2017 року                                                                    № 17

с. Залізний Порт

 

Про стан підготовки на

території сільської ради

до роботи в літньо-

оздоровчому сезоні 2017 року  

 

         Заслухавши інформацію заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В. щодо стану підготовки на території сільської ради до літнього-оздоровчого сезону 2017 року,керуючись ст. 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Інформацію заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В. щодо стану підготовки на території сільської ради до літнього-оздоровчого сезону 2017 року (додаток) взяти до відома.

         2. Активізувати роботу адміністративної комісії Новофедорівської сільської ради, організувати проведення спільних рейдів по контролю за виконанням вимог Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради.

         3. Проводити контроль по виконанню умов договорів оренди в частині проведення благоустрою та належного санітарного стану орендованої земельної ділянки.

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  та постійну комісію  з питань культури, освіти, охорони здоров’я, сім’ї, соціального захисту та житлово-комунального господарства. 

 

Голова  виконкому                                                         О.В. Лахтадир

 

Секретар виконкому                                                      Т.М. Грабован       

Додаток

до рішення виконавчого комітету                                                       

№ 17 від 24 квітня 2017 року

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

«Про стан підготовки на території сільської ради до роботи в літньо-оздоровчому сезоні 2017 року та стан роботи щодо благоустрою сіл Новофедорівської сільської ради»

 

Новофедорівською сільською радою проводиться контроль по благоустрою та санітарному стану на території сільської ради.

         З метою підготовки до літнього оздоровчого сезону 2017 року направлено листи орендарям про виконання умов договорів оренди в частині утримання орендованих земельних ділянок в належному санітарному стані та проведенні робіт по благоустрою, а саме освітлення, озеленення та встановлення урн.

         Для належної підготовки до оздоровчого сезону виконавчий комітет сільської ради затвердив  план заходів з охорони навколишнього середовища

та благоустрою на території Новофедорівської сільської ради та графік

санітарної очистки об’єктів благоустрою, розроблений КПП «Світанок».

         Новофедорівською сільською радою щомісячно проводяться акції «Чисте довкілля»; приділяється велика увага дотриманню чистоти та порядку на території дитячого спортивного ігрового майданчику та інших загальних місць населених пунктів.

         Відповідно до розпорядження голови Новофедорівської сільської ради №7  від 20.03.2017 року « Про забезпечення належного санітарного стану на території Новофедорівської сільської ради у 2017 році» проводяться спільні дії КПП «Світанок» та сільської ради по приведенню території сільської ради у належний санітарний стан. Приватний сектор населених пунктів сільської ради постійно проводить роботу по прибиранню прилеглої території відповідно до вимог «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради», затверджених рішенням № 561 від 09 липня 2014 року.  КПП «Світанок» проводить роботу по дотриманню санітарного стану у місцях загального призначення та на кладовищах, а саме: регулярний покіс трави, вивіз сміття та ліквідація стихійних сміттєзвалищ та ін..

         На початку червня планується встановити урни для сміття по вул. Шкільна та перехрестям с. Залізний Порт.

         До свята Великодня КПП «Світанок» планує привести в належний стан кладовища населених пунктів; вул. Шкільну з побілкою бордюрів та ін..

         Каналізаційні очисні споруди с. Залізний Порт готові до літнього курортного сезону, а саме, відремонтовані пісколовки, скид проходить на піскові майданчики, проведено обстеження мулових майданчиків та каналізаційного трубопроводу від очисних споруд до озера накопичувача. Проводиться аналіз каналізаційних стоків.  Полігон ТПВ готовий до прийняття побутових відходів у літній період.

         КПП «Світанок» вживає заходів щодо заключення договорів з населенням на вивіз сміття та проводить певні дії по зобов’язанню власників встановлювати лічильники на водопостачання. Проводиться підготовка артезіанських свердловин та очисних споруд до літнього сезону.

     На виконання заходів Програми економічного, соціального та культурного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2017 рік у частині благоустрою населених пунктів сільської ради починається робота по їх виконанню, а саме буде продовжено:

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> облаштування дитячого ігрового та спортивного майданчику у  с. Залізний Порт;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> встановлення дорожніх знаків та вказівників з найменуваннями вулиць;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> планується провести нанесення дорожньої розмітки та пішохідних переходів:

та інші заходи, спрямовані на покращення благоустрою на території населених пунктів.

 

 

Заступник сільського голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                        Я.В. Цинчик

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради