рішення № 9 від 23.02.2017

Автор: Виктория от 1-03-2017, Прочитали: 1316

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 23 лютого 2017 року                 9

с. Новофедорівка

 

Про хід виконання сільської

програми «Розвитку житлово-

комунального господарства,

водозабезпечення та благоустрою

сіл Новофедорівської територіаль-

ної громади на 2015-2017 роки»

за період 2016 року

 

Заслухавши інформацію директора КПП «Світанок» Білого Ю.В.,  про хід виконання сільської програми «Розвитку житлово - комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2015-2017 роки» та з метою створення та підтримки повноцінного життєвого середовища, подальшого розвитку населених пунктів сільської ради, збереження традиційного характеру середовища, створення інженерної та транспортної інфраструктури, формування ландшафтних комплексів, зон відпочинку та благоустрою населених пунктів сільської ради, керуючись ст.  27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію   про хід виконання сільської програми «Розвитку житлово - комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2015-2017 роки» за звітній період взяти до відома (додаток 1).

2. Директору КПП «Світанок» Білому Ю.В. в термін до 01.04.2017 року подати на затвердження виконавчого комітету наступні заходи:

- план заходів по охороні навколишнього середовища та

 благоустрою на території Новофедорівської сільської ради;

 - графік санітарної очистки об’єктів благоустрою  населених пунктів

 населених пунктів сільської ради на 2017 рік;

 - схему розміщення урн на території с. Залізний Порт;

 - схему розташування санвузлів на пляжних зонах для користування

 відпочиваючими.

        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В.

Голова виконкому                               О.В. Лахтадир

Секретар виконкому                            Т.М. Грабован

Додаток

до рішення виконавчого комітету

від 23.02.2017 року  № 9

Довідка

про хід виконання сільської програми «Розвитку житлово - комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2015-2017 роки» за період 2016 року

 

Програма «Розвитку житлово-комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2015-2017 роки» затверджена рішенням 48 сесії шостого скликання від 06.03.2015 №625. Мета програми: здійснення комплексу заходів по благоустрою, санітарному утриманню та озелененню населених пунктів сільської ради, залучення господарів до благоустрою населених пунктів, зон відпочинку, забезпечення екологічної безпеки території, забезпечення функціонування необхідних інженерних мереж в населених пунктах відповідно до вимог природоохоронного законодавства, стимулювання розвитку курортно-туристичного потенціалу територій.

Відповідно до заходів Програми у 2016 році заплановано виконання завдань на загальну суму 5 млн. грн. з сільського бюджету. В 2016 році проведено значний обсяг в напрямку реформування та розвитку житлово-комунального господарства та витрачено коштів в сумі 877857 тис. грн. з спеціального та загального фонду.

Збереження та видалення побутових відходів в населених пунктах Новофедорівської сільської ради займається КПП «Світанок», згідно угоди про взаємовідносини, в користування наданий полігон ТПВ площею 2,8 га., полігон огороджений, знаходиться на відстані 5 км від населеного пункту, під’їзд до якого прокладена асфальтована дорога. На вказаному полігоні ТПВ КПП «Світанок» проводить свою господарську діяльність, а саме захоронення ТПВ. КПП «Світанок» має в своєму розпорядження три автомобіля (два сміттєвози з боковою погрузкою) та один самоскид, та бульдозер. В 2016 році підприємство придбало екскаватор за власні кошти. На літній період заключна угода з двома приватними особами по наданню в оренду автомобіля. Згідно графіка санітарної очистки сіл затвердженого в Голопристанській СЕС, проводиться плановий вивіз сміття з сіл, згідно аналізу роботи підприємство поточного року уточнює маршрути та час вивезення ТПВ. За 2016 рік на полігон було вивезено 4,2 тисяч тонн ТПВ.

Проводилась ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ. До цієї роботи були залучені не тільки робітники КПП «Світанок», а і бази відпочинку, підприємства, приватні особи а також люди які відпрацьовували згідно рішення суду. В результаті проведеної роботи КПП «Світанком» було вивезено та захоронено ТПВ на суму 194993,92 грн. На території сільської ради регулярно проводились дні санітарної очистки населених пунктів в результаті санітарний стан сіл сільради в 2016 році був кращий а ніж в минулі роки. Два рази на рік проводилось прибирання кладовищ, а саме: покіс трави, вивезення сміття, фарбування пам’ятників та обелісків. Багато приділено увагу покосу узбіччя доріг місцевого значення, також КПП «Світанок» було викошено вул. Першотравнева, Української Армії, території СБК в с. Новофедорівка та в с. Залізний Порт вул. Шкільна з побілкою бордюрів та дерев, за бюджетні кошти сільської ради були придбані урни (80 шт.) та розставлені по головних вулицях с. Залізний Порт.

Рішенням сесії Новофедорівської сільської ради №428 від 19.04.2013 року КПП «Світанок» був визначений відповідальним за утримання об’єктів благоустрою на території сільської ради, рішенням сесії №431 від 19.04.2013 р. за підприємством були закріплені пляжні зони це дало можливість КПП «Світанок» заключити з ФОП угоди про співпрацю на пляжних зонах, її прибирання, водолазне обстеження, організація рятувальних постів, забезпечення матросів рятівників та в цілому забезпечення санітарно-епідемічних норм.

Згідно про взаємовідносини комунальному підприємству передана функція надання послуг по водопостачанню населених пунктів. На даний період введені шість артезіанські свердловини, три в селі Новофедорівка та три в селі Залізний Порт. Санітарні зони артсвердловин знаходяться в задовільному санітарному стані, на всіх свердловинах встановлені водяні лічильники та огороджені. Технічний стан водопровідних мереж критичних, враховуючи, що мережі введені в експлуатацію в  60 – 70–х роках, тому виникає аварійність на мережах. Виникає потреба в капітальному ремонті двох башт Рожновського в с. Залізний Порт вул. Степова та в с. Новофедорівка вул. Незалежності. Підприємством було закуплено два резервних насоси ЕЦВ – для подачі питної води.

Освітлення населених пунктів проходить головним чином за рахунок жителів, приватних підприємств та депутатів сільської ради. В селі Залізний Порт та в с селі Новофедорівка біля сільської ради (за кошти бюджету) було проведено освітлення частини вулиці Незалежності.

З травня 2012 року підприємству, згідно угоди про оперативне управління, передані очисні споруди. За період 2014 року було очищено 102,5 т. на очисних спорудах регулярно проводиться покіс трави, підтримується задовільний санітарний стан. Перед початком літнього періоду та запуском установок БІОСОФ проводиться чистка цоків від осаду, пісколовок фарбування блоків БІОСОФ.

За кошти підприємства куплено насос VARNA для встановлення на КНС по вул. Шкільна на суму 172 тис. грн.

 

 

Директор КПП «Світанок»                    Ю.В. Білий

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради