Про підсумки виконання сільської цільової Програми «Призовна дільниця на 2015-2017 роки» за 2015 рік

Автор: Виктория от 29-03-2016, Прочитали: 483

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  24 березня  2016 року                                 15

с. Новофедорівка

 

Про підсумки виконання сільської

цільової Програми «Призовна

дільниця на 2015-2017 роки» за 2015 рік

 

         З метою забезпечення організованої підготовки та проведення на території Новофедорівської сільської ради призову громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України та заслухавши інспектора ВОС Малюченко Т.І. про хід виконання сільської цільової програми «Призовна дільниця на 2015-2017 роки» за період 2015 року, керуючись Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу»,  ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

         1. Інформацію про хід виконання сільської цільової Програми «Призовна дільниця на 2015-2017 роки» за період  2015 рік взяти до відома.

         2. Інспектору ВОС Малюченко Т.А. забезпечити якісне та ефективне виконання у 2016 році заходів Програми про що інформувати виконавчий комітет в листопаді 2016 року.

         3. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В.

 

 

Сільський голова                                     О.В. Лахтадир

 

 

Голова виконкому                                     Т.М.Грабован

 

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

№ 15 від 24 березня 2016 року

 

ДОВІДКА

про хід виконання сільської  цільової програми Програми «Призовна дільниця на 2015 – 2017 роки», за 2015 рік

 

На виконання Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу», Закону України «Про оборону України» та  «Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах  відповідальною особою по сільській раді є  інспектор ВОС Малюченко Т.А., яка  проводить певну роботу. В період призиву призовників, інспектор ВОС співпрацює з Голопристанським військовим комісаріатом, де здійснюється контроль за виконанням  рішення сесії сільської ради № 624 від 06.03.2015 року «Про сільську цільову Програму «Призовна дільниця» на 2015-2017 роки». Фінансове забезпечення програми здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених в сільському бюджеті.

Основним завданням є сприяння належній роботі Голопристанській районній призовній комісії. На території ради на військовому обліку знаходиться 27 допризовників, які вчасно приписані.   Уточнені списки надаються до районного військового комісаріату. Інспектором ВОС Малюченко Т.М. організовується явка юнаків на медичний огляд та призовну дільницю районного комісаріату. Сільською радою постійно виділяється транспорт для доставки призовників на призовну та медичні комісії. В сільський бюджет 2015 року закладені кошти в сумі 8000 грн. , які використані в повному обсязі, а саме: весняний призив  березень- квітень 2000 грн., осінній призив жовтень – листопад 3000 грн., приписна комісія грудень – 3000 грн.

 Одна із важливих напрямків роботи є робота серед молоді щодо формування високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.  На інформаційних дошках сільської ради та в ЗОШ розміщені лекційні матеріали  з підготовки молоді до служби в Збройних Силах України.

 

 

 

 

Інспектор ВОС                                                    Т.А.Малюченко

 

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради

 
Херсонский ТОП eXTReMe Tracker