Про встановлення тарифів на комунальні послуги з водопостачання та водовідведення, вивіз та захоронення ТПВ КПП «Світанок»

Автор: Виктория от 2-02-2016, Прочитали: 743

<!-- [if gte mso 9]> 800x600

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  28 січня 2016 року                                    4

с. Новофедорівка

 

Про встановлення тарифів

на комунальні послуги з водопостачання

та водовідведення, вивіз та захоронення

ТПВ КПП «Світанок»

 

         Розглянувши звернення директора КПП «Світанок» від 04.12.2015 року та надані матеріали щодо встановлення та подальшого затвердження тарифів на водопостачання, водовідведення, вивіз та захоронення ТПВ КПП «Світанок» з метою поліпшення фінансового стану комунально-побутового підприємства, надання населенню більш якісних комунальних послуг, керуючись ст. ст. 28, 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 13 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», на підставі рішення сесії сільської ради № 670 від 07.07.2015року « Про затвердження порядку подання та розгляду розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг для встановлення тарифів на відповідні послуги на території сільської ради», виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.     Встановити економічно обґрунтовані тарифи на комунальні послуги з водопостачання, водовідведення, вивозу та захоронення ТПВ КПП «Світанок» відповідно до розрахунків:

 На послуги з водопостачання (за 1 куб м):

 - для населення – 4,68 грн;

 - для бюджетних установ – 4,68 грн;

 - інші – 7,04 грн

 на послуги з водовідведення (за 1 куб. м):

 - для населення – 9,34 грн;

 - для бюджетних установ – 9,34 грн;

 - інші – 14,26 грн

 на послуги із захоронення ТПВ (за 1 куб. м):

 - для населення – 25,86 грн;

 - інші – 35,02 грн.

 на послуги з вивозу ТПВ (за 1 куб. м):

 - для населення 53,72 грн;

 - для бюджетних організацій – 53,72 грн

 - інші – 53,72 грн

 матеріали щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів додаються.

  2. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В. сумісно з директором КПП «Світанок» Білим Ю.В. проводити подальші дії щодо встановлення тарифів на комунальні послуги відповідно до Порядку подання та розгляду економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг для встановлення тарифів на відповідні послуги на території Новофедорівської сільської ради.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря сільської ради Грабован Т.М.

 

Голова виконкому                                     О.В. Лахтадир

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 <!-- [if gte mso 9]> <!-- [if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради