виконавська дисципліна в сільській раді

Автор: Виктория от 25-11-2011, Прочитали: 1965

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.11.2011 року       №123

с. Новофедорівка

 

 

Про стан виконавської дисципліни

в Новофедорівській сільській раді

по реалізації контрольних докуме-

нтів протягом 9 місяців 2011 року

Протягом 9 місяців 2011 року діяльність сільської ради спрямовувалася на безумовне виконання на території сільської ради розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, що досягалося завдяки здійсненню систематичного контролю за практичною реалізацією передбаченими цими документами завдань.

         На контролі перебувало 641 завдання  вхідних контрольних документів, що більше на 204 в порівнянні з аналогічним  періодом минулого року. Здійснювався контроль за виконанням 112 завдань, встановлених розпорядженнями та 16 дорученнями голови районної державної адміністрації. За звітний період видано 143 розпоряджень сільського голови, з них 75, або 52% з основної діяльності.

Зростання документообігу викликаний як збільшенням кількості документів, що надійшли від органів державної влади, підприємств, установ та організацій, так і зростанням кількості завдань, визначених розпорядженнями і дорученнями голови районної державної адміністрації. Незважаючи на підвищення навантаження на безпосередніх виконавців та іноді вкрай стислі терміни виконання завдань, вдалося уникнути у звітному періоді фактів несвоєчасної реалізації вимог контрольних документів органів влади вищого рівня.    За звітний період зауважень до Новофедорівського виконавчого комітету сільської ради від районної  державної адміністрації щодо несвоєчасного виконання контрольних документів не надходило. В розпорядженні голови районної державної адміністрації № 592 від 19.10.2011 року відмічено, що виконавчий комітет сільської ради має високі показники інформування та якісне виконання контрольних документів.

         Щопонеділка на апаратних нарах проводиться роз’яснення щодо дотримання вимог контролю виконання документів. Але не зважаючи на ряд вжитих організаційних та методичних заходів, спрямованих на удосконалення контролю за виконанням документів ще не вдається суттєво посили контроль за якісним виконанням вимог документів. Результати аналізу свідчать про те, що протягом 9 місяців 2011 року зафіксовані порушення термінів виконання вхідних контрольних документів. Не було забезпечено належне виконання завдань інспектором по охороні правопорядку Сухіним Р.М., заступником сільського голови з питань виконавчих органів Камінським В.В., спеціалістом ІІ категорії з земельних питань Пироговим В.Г.

         Враховуючи  вищезазначене, з метою подальшого зміцнення виконавської дисципліни і посилення персональної відповідальності працівників Новофедорівської сільської ради по реалізації виконання контрольних завдань, на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації №  99 від 16.02.2011 року «Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах міської, сільських рад та інших органах виконавчої влади по реалізації вимог контрольних документів у 2010 році», керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

         1. Визнати роботу виконавчого комітету сільської ради з питань виконавської дисципліни по реалізації вимог контрольних документів протягом 9 місяців 2011 року задовільною.

         2. Вказати  посадовим особам та працівникам сільської ради щодо своєчасного надання матеріалів по виконанню контрольних  документів, не порушувати термінів реагування.

         3. У разі виявлення фактів порушень виконавської дисципліни, неналежного реагування  діловоду Міщенко В.В. ставити до відома сільського голову  про посадових осіб та спеціалістів, з вини яких не забезпечується якісне виконання встановлених завдань.

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову С.В.Руденко.

 

 

Голова виконкому                                                 С.В.Руденко

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради