рішення № 20 від 28.05.2015

Автор: Виктория от 29-05-2015, Прочитали: 3075

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 травня 2015 року                                                      20

с. Новофедорівка

 

Про організацію літнього

оздоровлення та відпочинку

дітей у 2015 році

 

 

                      З метою створення сприятливих умов для якісного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей, забезпечення їх змістовного дозвілля та створення необхідних умов для фізичного, психологічного, соціального та морального здоров’я дітей, відповідно до законів України від 4 вересня 2008 року № 375-VІ „Про оздоровлення та  відпочинок  дітей”  (зі  змінами),   від 5  березня  2009  року № 1065-VІ „Про Загальнодержавну програму „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”,  керуючись ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В :

 

            1. Погодити заходи для проведення оздоровлення та відпочинку дітей в літній період 2015 року по сільській раді (додаються).

         2. Зав. ДНЗ «Теремок та директорам шкіл ЗОШ  І-ІІІ ступенів с. Новофедорівка та с. Залізний Порт:

            2.1 Забезпечити своєчасну підготовку і проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2015 року, створити належні умови для зайнятості дітей в таборах, з денним перебуванням та забезпечити дотримання в них належного догляду за дітьми, режиму харчування, денного відпочинку, а також до здійснення виховного процесу, змістовного дозвілля дітей, роботи гуртків, об’єднань за інтересами.

            2.2 Приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.

            2.3  Забезпечити контроль за дотриманням вимог Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», за створенням належних умов  для   охорони життя і здоров’я дітей, якісного харчування,  за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, купання у морі, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту. Посилити відповідальність  за дотримання санітарних, протипожежних правил, порядку проведення екскурсій, походів, купання дітей.

         2.4 Інформувати про хід виконання оздоровчої кампанії до 01 червня, 15 червня, 15 липня, 15 серпня поточного року.

         3. Директору КПП «Світанок» Білому Ю.В. закріпити частину пляжної зони для купання та відпочинку дітей, згідно викопіювання та провести паспортизацію закріпленої частини пляжної зони.

         4.  Членам виконкому  сприяти по залученню позабюджетних  коштів для організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

 

 

 

 

 

Секретар виконкому                                    О.В.Лахтадир

 

 

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради