рішення № 13 від 23.04.2015

Автор: Виктория от 28-04-2015, Прочитали: 1331

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

від  23 квітня 2015 року                                                                           13

с. Новофедорівка

 

Про хід виконання сільської

програми «Розвитку житлово-

комунального господарства,

водозабезпечення та благоустрою

сіл Новофедорівської територіаль-

ної громади на 2012-2014 роки»

 

Заслухавши інформацію заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.,  про хід виконання сільської програми «Розвитку житлово - комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2012-2014 роки» та з метою створення та підтримки повноцінного життєвого середовища, подальшого розвитку населених пунктів сільської ради, збереження традиційного характеру середовища, створення інженерної та транспортної інфраструктури, формування ландшафтних комплексів, зон відпочинку та благоустрою населених пунктів сільської ради, відповідно до п.5 статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 882-VІ від 15.01.2009 року, керуючись ст.  27 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет сільської ради,

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.  про хід виконання сільської програми «Розвитку житлово - комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2012-2014 роки» за звітній період взяти до відома.
        2. Вважати таким, що сільська програма «Розвитку житлово - комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2012-2014 роки» затверджена рішенням сесії сільської ради від 05.01.2011 року № 36  та рішенням № 254 від 27.03.2012 року знята з контролю та визнати таким, що втратила чинність.

        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

Секретар виконкому                                      О.В.Лахтадир

Довідка

про хід виконання сільської програми «Розвитку житлово - комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2012-2014 роки»

На виконання  Закону України  "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки ” від 11.06.2009 року № 1511-VІ, з метою реформування житлово-комунального господарства та створення умов для громади сільської ради   рішенням сесії шостого скликання від 05.01.2011 року № 36   затверджено сільську програму  розвитку житлово-комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2011 – 2014 роки. Відповідно до Програми у 2014 році заплановано виконання завдань на загальну суму 317,42 тис.грн. з сільського бюджету.  В 2014 році проведено значний обсяг робіт в напрямку реформування та розвитку житлово-комунального господарства та витрачено  коштів в сумі  140750 тис. грн. з спеціального та загального фонду.

     Збереження та видалення побутових відходів в населених пунктах Новофедорівської сільської ради займається КПП « Світанок», згідно угоди про взаємовідносини, в користування наданий полігон ТПВ площею 2,8 га., полігон огороджений, знаходиться на відстані 5 км від населеного пункту, під»їзд до якого прокладена асфальтована дорога. На вказаному полігоні ТПВ  КПП «Світанок» проводить свою господарську діяльність, а саме захоронення ТПВ.  КПП « Світанок» має в своєму розпорядженні три автомобіля( два сміттєвози  з боковою погрузкою) та один самоскид. На літній період заключна угода з двома приватними особами по наданню в оренду автомобіля. Згідно графіка санітарної очистки сіл затвердженого в Голопристанській СЕС, проводиться плановий вивіз сміття з сіл, згідно аналізу роботи підприємство поточного року уточнює маршрути та час вивезення ТПВ.  За 2014 рік на полігон було вивезено 9,2 тисяч тонн ТПВ.

    З початку 2014 року проводилась ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ. До цієї роботи було залучені не тільки робітники КПП « Світанок»,а і бази відпочинку, підприємства, приватні особи а також люди які відпрацьовували згідно рішення суду. В результаті проведеної роботи КПП «Світанком» було вивезено та захоронено ТПВ на суму 114414 грн. На території  сільської ради регулярно проводились дні санітарної очистки населених пунктів в результаті санітарний стан сіл  сільради  в 2014 році був кращій а ніж в минулі роки. Два рази на рік проводилось прибирання кладовищ, а саме: покіс трави, вивезення сміття, фарбування пам’ятників та обелісків. В 2014 році було багато приділено уваги покосу узбіччя доріг місцевого значення, також КПП «Світанок» було викошено вул. Першотравнева, Жовтнева, територія СБК в с.Новофедорівка   та в с. Залізний Порт вул. Шкільна  з побілкою бордюрів та дерев. По вулиці Шкільній в с. З.Порт  було розміщено 50 урн загального користування.

    Рішенням сесії Новофедорівської сільської ради №428 від 19.04.2013 року КПП «Світанок» був визначений відповідальним за утримання  об»єктів благоустрою на території сільської ради, рішенням сесії №431 від 19.04.2013 за підприємством були закріплені пляжні зони це дало можливість КПП «Світанок» заключити з ФОП угоди на благоустрій пляжних зон, її прибирання, водолазне обстеження, організація рятувальних постів, забезпечення матросів рятівників та в цілому забезпечення санітарно - епідеміологічних норм.

Згідно угоди про взаємовідносини комунальному підприємству передана функція надання послуг по водопостачанню населених пунктів. На даний період введенні  шість артезіанські свердловини, три в селі Новофедорівка та три в селі Залізний Порт. Санітарні зони артсвердловин знаходяться в задовільному санітарному стані, на всіх свердловинах встановлені водяні лічильники та  огороджені. Технічний стан водопровідних мереж критичний, враховуючи, що мережі введені в експлуатацію ще в 60 -70-х роках, тому виникає аварійність на мережах. Виникає потреба в капітальному ремонті двох башт Рожновського  в с. Залізний Порт вул. Степова та в с.Новофедорівка вул. Леніна.

    Освітлення населених пунктів проходить головним чином за рахунок жителів, приватних підприємців та депутатів сільської ради це в селі Залізний Порт та в селі Новофедорівка біля сільської ради (за кошти бюджету) було проведено освітлення частини вулиці Леніна.

    З травня 2012 року підприємству, згідно угоди про оперативне управління, передані очисні споруди. За період  2014 року було очищено 98 куб.м стоків, на очисних спорудах регулярно проводиться покіс трави, підтримується задовільний санітарний стан. Перед початком літнього періоду та запуском установок БІОСОФ проводиться чистка цоків від осаду, пісколовок фарбування блоків БІОСОФ.

     Протягом звітного періоду проводились поточні ремонти  КНС (на території колишнього сан. Золота  Нива), а саме ремонт насосів, облаштування резервного каналізаційного трубопроводу, ремонт крівлі,побілка. На КНС  по вул. Садова яка обслуговує  жителів вул. Садова  та вул. Миру придбаний резервний насос, раз на місяць проводиться чистка КНС  та приймального колодязя від осаду. Згідно розпорядження голови сільської ради №16 від 25.03.2013 взято на контроль облік прийнятих стоків на каналізаційні очисні споруди.

 

 

 

Заступник сільського голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                           Камінський В.В.

 

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради