рішення № 8 від 26.03.2015

Автор: Виктория от 2-04-2015, Прочитали: 892

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

                                                Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26 березня 2015 року                                             № 8

с. Новофедорівка

 

Про стан роботи із зверненнями

громадян по Новофедорівській

сільській раді за підсумками

І кварталу 2015 року

 

 

         Заслухавши інформацію секретаря Лахтадир О.В. про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками І кварталу 2015 року, аналітична довідка додається,  керуючись Указом Президента України від  07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02.02.2015 року № 34 «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад за підсумками 2014 року», ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Визнати роботу виконавчого комітету по розгляду звернень громадян за підсумками І кварталу 2015 року задовільною.

         2. Посадовим особам та спеціалістам сільської ради:

- чітко дотримуватись графіку прийому громадян з особистих питань;

- більш детальніше вивчати звернення громадян, не допускати надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків, установлених законодавством.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о.повноважень сільського голови Лахтадир О.В..

 

Секретар  виконкому                                                       О.В.Лахтадир

 

 

 

Додаток 

до рішення  виконавчого комітету

№ 8 від 26 березня 2015 року

 

 

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

про стан роботи із зверненнями громадян по

Новофедорівській сільській раді за підсумками І кварталу 2015 року

 

         Враховуючи вимоги ст. 40 Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», з метою реалізації вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008  „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування ” та інших нормативно-правових актів у цій сфері у виконавчому комітеті проводиться робота по задоволенню законних прав та інтересів громадян, оперативності і всебічності розгляду кожного звернення.

          У виконавчому комітеті сільської ради затверджений та оприлюднений графік особистого прийому громадян  сільським головою та спеціалістами  сільської ради (розпорядження № 55 від 16.12.2014 року). За звітний період  до сільської ради надійшло 20 звернень, в яких порушено одне питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування або поховання померлих родичів. За категоріями авторів звернень з них: 

- багатодітної сім’ї - 1

- звернення від ветеранів праці, пенсіонерів, діти війни  –8                                                                         

- інвалідів ІІІ групи загального захворювання – 2                                                                      

         Звернення незахищеної категорії населення розглядаються  спеціалістами сільської ради першочергово. Як позитивне слід зазначити, що  заяви громадян про надання матеріальної допомоги на лікування, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною   розглядаються позитивно  на сесіях сільської ради та виділяються  кошти.                          

         Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому перебуває на постійному контролі. Для підвищення рівня правової обізнаності громадян, що звертаються до сільської ради, на стендах розміщено інформацію щодо порядку прийому громадян, графіки прийомів посадових та службових осіб, що ведуть прийом.                                                                       

         Щотижня на апаратній нараді  розглядаються та аналізуються звернення що надійшли до сільської ради. Секретарем сільської ради Лахтадир О.В. приділяється увага питанням надання спеціалістам сільської ради практичної та методичної допомоги, недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків, установлених законодавством.

 

 

Секретар виконкому                                           О.В.Лахтадир

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради