рішення № 7 від 26.03.2015

Автор: Виктория от 2-04-2015, Прочитали: 2332

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26 березня 2015 року                               7

с. Новофедорівка

 

Про хід виконання сільської

програми соціального захисту

населення сіл Новофедорівської

сільської ради на 2011-2014 роки

 

Заслухавши інформацію інспектора по роботі з населенням Каращук Н.В. про хід виконання сільської програми соціального захисту населення сіл Новофедорівської сільської ради на 2011-2014 роки та з метою активізації вирішення невідкладних питань соціально-побутового, організаційно - правового, культурного обслуговування людей похилого віку та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, керуючись ст.  34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет сільської ради,

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію інспектора по роботі з населенням Каращук Н.В. про хід виконання сільської програми соціального захисту населення сіл Новофедорівської сільської ради на 2011-2014 роки за звітній період взяти до відома.
        2. Вважати таким, що сільська програма «Соціального захисту населення сіл Новофедорівської сільської ради на 2011-2014 роки» затверджена рішенням сесії сільської ради від 05.01.2011 року № 37 знята з контролю та визнати таким, що втратила чинність.

        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

Секретар виконкому                                      О.В.Лахтадир

 

 

 

 

Довідка

Про хід виконання сільської програми соціального захисту населення сіл Новофедорівської сільської ради на 2011-2014 роки.

Протягом 2014 року вирішувалися питання щодо поліпшення соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян інспектором по роботі з населенням сільської ради. З метою соціального захисту прав і пільг ветеранів  війни, праці, дітей війни, пенсіонерів, одиноких громадян, всіх незахищених верств населення виконувалась діюча сільська програма „Соціального захисту  населення 2011-2014 роки ”. На виконання вище зазначеної програми з загального фонду Новофедорівської сільської ради на 2014 рік  були виділені кошти в сумі 42600 грн. та профінансовано 42560 грн.

       На обліку Новофедорівської с/ради зареєстровано і проживають громадяни слідуючих пільгових категорій:

      інваліди війни       -- 1 чол.

     учасники бойових дій – 2 чол.

      воїни інтерн.  --  12 чол.,

      вдови ВВВ – 2 чол.,

      учасники війни     -- 34 чол.

      діти війни             -- 108 чол.

      постраждали від аварії на ЧАЕС  -- 11 чол.

      матері – героїні – 6 чол.

      багатодітні сім’ї -- 17 сімей, в яких виховується 61 дитина.

      одиноких матерів – 37 чол.

      дітей-сиріт та осіб з їх числа – 3 дит.

      дітей позбавлених батьківського піклування – 1 дит.(яка перебуває на державному утримані)

      сім’ї опікунів та піклувальників – 7 , в них виховується 15 дітей.

    Було складено списки  громадян, яким надається пільга на тверде паливо та скраплений газ відповідно до Закону України в кількості  106 чол.                                                                                                                                                      

    З метою виконання програми і в зв’язку з відзначенням Дня виводу військ з Афганістану, з бюджету сільської ради були виділені кошти в сумі 1200 грн.(12 чол. ). Було відвідано та обстежено умови проживання  50 громадян.

   З нагоди проведення урочистого святкування  Дня Перемоги, для надання одноразової  матеріальної допомоги — інвалідам ВВв, учасникам бойових дій та вдовам ВВв з фонду сільської ради були виділені кошти в сумі – 1500 грн.

       В с. Залізний Порт та с. Новофедорівка відбулися мітинги пам’яті загиблим у роки ВВв. В приміщенні сільського Будинку Культури за участі учнів Новофедорівської ЗОШ, Залізнопортівської ЗОШ та ансамблю „Степовичка" відбувся святковий концерт.

    На День Матері була надана матеріальна допомога в розмірі  7700 грн. багатодітним сім’ям, сім’ям які взяли під опіку дітей та всиновленим   ( 77 дітей – кожному по 100 грн.).

     Враховуючи тяжке становище громадян, на виконання програми „Соціального захисту населення»  на 2009—2014 роки”, на підставі актів обстеження, з загального фонду сільської ради за період 2014 року були виділені кошти в сумі  17600 грн. 20 громадянам.    Кошти в сумі 5100 грн. були виділені родичам померлих, які мали особливі заслуги та трудові заслуги перед Батьківщиною (діти війни, учасники війни, ветерани праці) 17 чол. по 300 грн.

         На обліку в Новофедорівській сільській раді  зареєстровані і проживають 14 одиноких громадян, яких обслуговують 2 соціальні працівники. 40 мешканцям громади – пільгові категорії оформлено та подано документів за 2014 рок для призначення житлово-комунальної субсидії, на тверде паливо, скраплений газ. Видано талонів для безоплатного проїзду громадян в кількості 3560 штук.

     Було оформлено і здано справ для отримання соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям, особам які не мають права на пенсію, інвалідам, інвалідам з дитинства, дітям інвалідам, інвалідам внаслідок психічного розладу,  допомога по аліментам -- 320 громадянам.

    При активному сприянні Новофедорівської сільської ради, приватних підприємців, були виділені продукти харчування та солодощі для проведення святкових вогників до Дня людей похилого віку в селі Новофедорівка та Залізний Порт. З бюджету сільської ради 38 громадянам, яким за 80 років, була вручена  одноразова грошова допомога  в сумі 3800 грн.( по 100 грн. кожному).

     До Дня інваліда, з бюджету сільської ради в сумі 4560 грн. були виділені і вручені кошти інвалідам загального захворювання.( 67 чол.)

    До Дня ліквідатора на ЧАЕС, з бюджету сільської ради, в сумі 700 грн. були виділені і вручені кошти 7 чол. (по 100 грн. кожному)

     Трьом дітям-сиротам: Кирилюк Євгенії Іванівні, Камінській Валерії Іванівні, Багіну Сергію Олександровичу, з загального фонду сільської ради, були виділені кошти в сумі 3000 грн.( по 1000 грн. кожному).

В період з 01.01.2015 по 31.03.2015 року  спираючись на заходи  програми інспектором по роботі з населенням була проведена слідуюча робота:

- оформлено 50 заяв по субсидіям,

-  33 соц. допомоги  по всім видам соціальних допомог(одинокі матері, малозабезпечені, опіка, аліменти, догляд за пристарілими, л/листи та при народженні),

- завезено льготного газу 321 чоловіку,

- оформлено 196 довідок,

- отримано та видано 640 талонів на безкоштовний проїзд громадян,

- проведено 34 акта обстеження матеріально-побутового  проживання сімей,

- на матеріальну допомогу від сільської ради  поступило заяв і оформлено документи :                                                                                                                  - на лікування від 13 громадян,

- на поховання  від 7 громадян, на одну заяву була  надана відмова так як чоловік не  являється людиною яка має заслуги перед Батьківщиною,

- постійно ведеться інформаційно - роз’яснювальна робота по соціальним                                         заходам,

- проводиться робота по відновленню списків льотних категорій населення.

  

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради