Рішення виконавчого комітету №1 від 29 січня 2015 року.

Автор: Сільрада от 4-02-2015, Прочитали: 1027

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 січня 2015 року№ 1

с. Новофедорівка

 

Про проект Програми економічного,

соціального та культурного розвитку

Новофедорівської сільської ради

на 2015 рік

 

З метою забезпечення сталого економічного зростання сільської ради у 2015 році, відповідно до Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету", розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року № 504-р "Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.12.2014 року № 908 «Про проект програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2015 рік », керуючись статтею 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Схвалити проект Програмиекономічного, соціального та культурногорозвитку Новофедорівської сільської ради на 2015 рік (далі – Програма), що додається та винести на розгляд чергової сесії сільської ради.

2. Виконавчому комітеті сільської ради, керівникам установ і організацій, відповідальним за виконання заходів Програми, після її затвердження:

2.1 забезпечити реалізацію встановлених завдань про хід якої звітувати щопівроку.

2.2 у разі потреби ініціювати протягом 2015 року внесення змін чи доповнень до Програми за погодженням заступника сільського голови з питань виконавчих органів ради, коригування фінансових показників – за узгодженням з головним бухгалтером сільської ради, супроводжуючи пропозиції щодо змін чи доповнень при розгляді на засіданнях відповідних постійних комісій та сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

 

 

 

Секретар виконкому О.В.Лахтадир

 

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради